Prekių katalogas

TENZO masažuoklis-pagalvė

 • TENZO masažuoklis-pagalvė

  Kodas: TENZOPILLOW

  6 masažo režimai
  Vibromasažinė sistema
  Matmenys: 30 x 8 x 30 cm - Svoris: 250 gr
  Veikia su dviem AA baterijomis 

 • TENZO MASAŽUOKLIS-PAGALVĖ

  6 MASAŽO REŽIMAI: Skirtingi TENZO ® kaklo pagalvėlės masažo režimai leidžia atpalaiduoti raumenis, kad sumažintumėte skausmą ir nuovargį arba išvengtumėte jų - Prietaisas pagerina kaklo ir galvos kraujotaką, padidindamas deguonies kiekį jūsų smegenyse - Vibromasažas (vibracinė) sistema suteikia atgaivinančią masažo patirtį. 

  ERGONOMINIS DIZAINAS: Ergonomiškas pusmėnulio formos dizainas leidžia greitai ir lengvai prisitaikyti prie jūsų kaklo ir galvos kontūrų, padeda sumažinti stuburo spaudimą - Integruotas valdymo skydelis garantuoja patogų ir efektyvų valdymą.

  NEŠIOJAMAS: mažas dydis, polistireno dalelių užpildas ir mažas svoris leidžia lengvai transportuoti prietaisą, todėl masažuoklis - pagalvėlė yra geriausia kompanionė tiek namuose, tiek kelionėse - Galima gabenti bet kokioje transporto priemonėje (automobilyje, traukinys, lėktuvas ir tt), kad būtų išvengta nesibaigiančio skausmo ir blogos kaklo laikysenos, kad kelionė būtų pakenčiama ir malonesnė. 

  AUTONOMINIS (2 BATERIJOS): Įrenginys yra visiškai autonomiškas ir be laidų - Veikia su dviem šarminėmis baterijomis (AA) - Saugumo sumetimais prietaisas automatiškai išsijungia po 20 minučių naudojimo, todėl baterija tarnaus ilgai.

  Gaminio išmatavimai: 30 x 8 x 30 cm - Svoris: 250 gr

  FUNKCIJOS
  Masažo režimai: 6
  Masažo sritys: kaklas, galva, pečiai, nugara, juosmens sritis
  Pagrindiniai privalumai: Prietaisas pagerina kraujotaką ir deguonies lygį smegenyse.
  Veikimo režimas: Daugiafunkcis mygtukas.