Prekių katalogas

TOP eteriniai aliejai aromaterapijos dėžutėje

 • TOP eteriniai aliejai aromaterapijos dėžutėje

  Kodas: EO-111

  10 ml Greipfrutų eterinis aliejus
  10 ml Bergamočių eterinis aliejus
  10 ml Melisų eterinis aliejus
  10 ml Citrinų eterinis aliejus
  10 ml Apelsinų eterinis aliejus
  10 ml Eukaliptų eterinis aliejus
   

 • Eteriniai aliejai pasižymi išskirtinėmis savybėmis ir yra naudojami masažui, kvėpavimo takams, streso mažinimui, kraujotakos skatinimui, energijos didinimui, nuotaikos gerinimui ir virškinimui. 

   

  Aromaterapijos dėžutėje puošiasi 6 populiariausi eteriniai aliejai (6 x 10 ml buteliukai), kurie turi ypatingų savybių jūsų sveikatai.


  Šioje specialioje pakuotėje yra šie aliejai:

  10 ml Greipfrutų eterinis aliejus
  10 ml Bergamočių eterinis aliejus
  10 ml Melisų eterinis aliejus
  10 ml Citrinų eterinis aliejus
  10 ml Apelsinų eterinis aliejus
  10 ml Eukaliptų eterinis aliejus

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  Eterinių aliejų informacija:

  Greipfrutų eterinis aliejus yra išskirtinio aromato, kuris pasižymi išskirtinėmis savybėmis ir yra naudingos sveikatai. Šis eterinis aliejus yra naudojamas stresui mažinti, kraujotakai skatinti, energijai didinti, nuotaikai pagerinti ir virškinimui pagerinti. Greipfrutų aliejus skleidžia puiką kvapą namuose, suteikia energijos ir pozityvumo. 

  Lotyniškas pavadinimas: Citrus Paradisi
  Naudojama augalo dalis: vaisių žievė
  Kilmė: USA
  Ekstrahavimo metodas: šaltas spaudimas    

   

   

   

  Bergamočių eterinis aliejus išgaunamas iš bergamočių apelsinų medžio prinokusių ir neprinokusių vaisių. Šis eterinis aliejus, kuris kvepia citrusiniais vaisiais, tačiau yra saldus, puikiai tinka siekiant sukurti atsipalaidavimo ir laimės jausmą. Tai naudinga gydant šlapimo takų infekcijas, odos bėdas ir stiprina kepenų, skrandžio funkcijas. Bergamočių eterinis aliejus naudojamas aromaterapijoje gydant depresiją, stresą, įtampą, pasitikėjimą savimi, baimę ir isteriją. Taip pat yra naudingas gydant odos infekcijas, tokias kaip žaizdos, psoriazė, pūslelinė ir egzema. 

  Lotyniškas pavadinimas: Citrus Bergamia
  Naudojama augalo dalis: Vaisių žievelės
  Kilmė: Dramblio Kaulo Krantas
  Ekstrakcijos metodas: Šaltuoju spaudimo būdu

   

   

   

   

  Melisų eterinis aliejus pasižymi švelniu, ypatingu ir gaiviu kvapu, kuris pakelia nuotaiką, atgaivina ir harmonizuoja. Šis eterinis aliejus turi raminantį poveikį mintims ir  emocijoms, pakelia nuotaiką ir turi įtakos virškinimo optimizavimui. Melisų eterinis aliejus yra gaivus, truputi turi saldų ir citrinois kvepiantį aromatą. 

   

   

   

  Lotyniškas pavadinimas: Natūralus mišinys
  Kilmė: Italija

   

   

   

  Citrinų eterinis aliejus pasižymi aštriu šviežiu kvapu ir šaltu būdu išgaunamas iš šviežios citrinos vaisių žievelės. Šis aliejus gaivina mintis ir sustiprina susikaupimą, todėl dažniausiai naudojamas biurų ir bankų patalpų gaivinimui. Manoma, kad jis padeda sergant reumatu, artritu ir podagra. Jis buvo naudojamas gydant odos bėdas, tokias kaip abscesai, karbunkulai ir spuogai. Stiprina imuninę sistemą ir valo organizmą. 

   

  Lotyniškas pavadinimas: Citrus Limon
  Naudojama augalų dalys: Vaisių žievelės
  Kilmė: Italija
  Ekstrahavimo metodas: Šaltuoju spaudimo būdu    


   

   

  Apelsinų eterinis aliejus natūraliai stiprina imunitetą, šalina ore esančias bakterijas, kelia nuotaiką ir kuria šiltą aplinką. Šis eterinis aliejus gali palengvinti nemalonius pojūčius, susijusius su uždegimu, stresu, galvos/pilvo skausmais, vidurių užkietėjimu, virškinimo sutrikimu, mažu lytiniu potraukiu, virškinimo bei nosies užgulimu. 

   

   

  Lotyniškas pavadinimas: Citrus Sinensis
  Naudojama augalo dalis: vaisių žievė
  Kilmė: Brazilija
  Ekstrahavimo metodas: šaltas spaudimas    

   

   

   

  Eukalipto eteriniame aliejuje yra lakiųjų aromatinių junginių iš Eucalyptus Globulus medžio. Eukalipto eterinis aliejus turi antibakterinių, dezinfekuojančių ir nuskausminančių savybių. Jis naudojamas kosuliui, peršalimui ir kitoms kvėpavimo takų ligoms malšinti. Taip pat šis eterinis aliejus malšina raumenų ir sąnarių skausmus ir padeda gydyti žaizdas, nudegimus, opas ir vabzdžių įkandimus. Aromaterapijoje eukalipto eteriniais aliejais skatinta aktyvumą, gyvybingumą ir energingumą. 

   

   

  Lotyniškas pavadinimas: Eucalyptus Globulus
  Naudojama augalo dalis: Lapai ir šakelės
  Kilmė: Kinija
  Ekstrahavimo metodas: Distiliavimas garais    

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  Eteriniai aliejai ramina, džiugina ir žavi mūsų dvasią! Jie padeda nuraminti mūsų odą ir leidžia mums jaustis geriau. Eteriniai aliejai pasižymi išskirtinėmis savybėmis ir yra naudojami masažui, kvėpavimo takams, streso mažinimui, kraujotakos skatinimui, energijos didinimui, nuotaikos gerinimui ir virškinimui.