Prekių katalogas

Dubens dugno raumenų treniruoklis-stimuliatorius

 • Dubens dugno raumenų treniruoklis-stimuliatorius

  Kodas: K-KT
 • Gera žinia visiems, kenčiantiems nuo šlapimo nelaikymo – saugiausias, be vaistų ir mediciniškai įrodytas šlapimo nelaikymo gydymas jau čia. Kegel Toner prietaisas, skirtas pagreitinti atsigavimą po gimdymo ir pagerinti seksualinius pojūčius.

  Dubens dugno raumenų problemos yra gana dažnos, tačiau jokiu būdu negalima jų ignoruoti ar gėdytis. Šlapimo nelaikymo gydymas dažnai apima vaistus ar net operacijas. Štai kodėl buvo sukurtas  „Kegel Toner“ – ilgalaikis sprendimą už prieinamą kainą.

  Kegel Toner dubens dugno raumenų treniruoklis padeda stiprinti dubens dugno raumenis, juos treniruoja ir priverčia vidinius raumenis susitraukinėti. Aparate yra dvi programos – treniruotės ir papildomos priežiūros. Šios programos siunčia švelnią stimuliaciją per makšties zondą ir priverčia vidinius raumenis susitraukinėti.

  Programos nustatymai yra kruopščiai atrenkami ir paremti klinikiniais tyrimais. Kegel Toner treniruoklis yra specialiai skirtas šlapimo nelaikymui, kuri yra labai dažna problema tarp suaugusių žmonių. Prietaiso naudojimas padeda pasiekti geriausių rezultatų ir tuo pačiu yra patogus ir paprastas naudojimas. 

  Komplektacija:

  1 x Kegel Tonerio stimuliatorius
  1 x švino viela (L-CPT)
  1 x Liberty Kegel Trainer (X-VPK)
  2 x AA 1,5 V šarminės baterijos
  1 x laikymo maišelis
  1 x naudojimo instrukcija 

  Gamintojo šalis: UK