Prekių katalogas

Dubens dugno raumenų treniruoklis-stimuliatorius

 • Dubens dugno raumenų treniruoklis-stimuliatorius

  Kodas: K-KT
 • Gera žinia visiems, kenčiantiems nuo šlapimo nelaikymo – saugiausias, be vaistų ir mediciniškai įrodytas šlapimo nelaikymo gydymas jau čia. Kegel Toner, prietaisas, skirtas pagreitinti atsigavimą po gimdymo ir pagerinti seksualinius pojūčius.

  Dubens dugno raumenų problemos yra gana dažnos, tačiau jokiu būdu negalima jų ignoruoti ar gėdytis. Šlapimo nelaikymo gydymas dažnai apima vaistus ar net operacijas. Štai kodėl buvo sukurtas  „Kegel Toner“ – ilgalaikis sprendimą už prieinamą kainą.

  Kegel Toner padeda stiprinti dubens dugno raumenis, naudojant elektrinę stimuliaciją, kad juos sutrauktų ir atpalaiduotų. Jo teikiamas šlapimo nelaikymo gydymas susideda iš dviejų programų – treniruotės ir papildomos priežiūros, kurios abi siunčia švelnią stimuliaciją per makšties zondą, priversdamos susitraukti vidinius raumenis.

  Programos nustatymai yra kruopščiai atrenkami ir paremti tvirtais klinikiniais įrodymais. Kegel Toner yra specialiai skirtas streso šlapimo nelaikymui, kuris yra labiausiai paplitęs tipas. Jis duoda geriausius rezultatus, tuo pačiu yra patogus ir itin paprastas naudoti. 

  Komplektacija:

  1 x Kegel Tonerio stimuliatorius
  1 x švino viela (L-CPT)
  1 x Liberty Kegel Trainer (X-VPK)
  2 x AA 1,5 V šarminės baterijos
  1 x laikymo maišelis
  1 x naudojimo instrukcija