Prekių katalogas

Elektra valdoma funkcinė lova E20

 • Metalinis rėmas
  Plieno rėmas suvirintas MIG ir TIG sistemomis, virinimo siūlės nušlifuotos be aštrių kampų. Metalinės detalės padengtos epoksio polimerine danga 220laipsnių temperatūroje, po cheminio metalo apdorojimo antioksidacine derva ir chromo fosfato tirpalu. Laikikliai priedams visuose keturiuose lovos kampuose (pasikėlimo rankenai, infuziniam stovui ar ortopediniam rėmui). Kampai apsaugoti buferiais pagamintais iš poliamido 120 mm diametro. Lovos rėmo kampai apsaugoti plastikiniais gaubtais i PE-BC. 

  Čiužinio platforma
  Keturių dalių platforma , kur nugaros ir kojų dalys reguliuojamos elektra. Blauzdų dalis reguliuojama terkšlės pagalba. Fiksuota vidurinė dalis. Platforma pagaminta iš plieno profilio padengto epoksio poliesterio dažais. Visos judančios dalys ir ašys turi savaime susitepančias įvores. Čiužinio platforma uždengta plastiko kompozito HPL paneliais, kurie lengvai valomi ir prižiūrimi, nerūdija, atlaiko dideles apkrovas. 

  Lovagaliai
  Galvūgalis ir kojūgalis yra lengvai ir greitai nuimamas. Lovagaliai fiksuotai įsistato į lovos rėmą dėka lengvo uždėjimo ir nuėmimo sistemos su apsauginiu užraktu. Raudoni užrakto mygtukai saugiam transportavimui ir nuėmimui. Lovagaliai pagaminti iš ABS plastiko. Lovagalių spalvą galima pasirinkti iš kelių skirtingų atspalvių.

  Galima rinktis iš šių spalvų (užsakant nurodyti laukelyje "Pastaba")

  Važiuoklė
  Pagaminta iš plieno profilio padengta epoksio poliesterio dažais milteliniu būdu. Rėmo kampai apsaugoti PE plastiko gaubtais. Važiuoklės rėmas atviros konstrukcijos, vengiant dulkių kaupimosi.150 mm diametro ratukai, metaliniu rėmu su rutuliniais guoliais ir poliuretano danga (nepalieka žymių ant grindų). Centrinis stabdis su dviem pedalais kojų gale ir kryptiniu fiksavimu. 

  Šoniniai ranktūriai
  Kad apsaugoti pacientą nuo iškritimo iš lovos, lova apsaugota komplektu šoniniu ranktūrių. ¾ šoniniai ranktūriai metaliniai, reguliuojami individualiai apsaugo visą lovos šoną 380 mm virš čiužinio platformos. Užfiksavimas aukščiausioje pozicijoje yra išpildomas plieninio fiksatoriaus, kuris turi apsauginį mygtuką nuo atsitiktinio ranktūrio nuleidimo.

  Elektros varikliai
  Lovos valdymas atliekamas keturių variklių su DC24 įtampa, varikliai atitinka IPX4-IP66 standartą. Elektros tiekimas ir judesiai yra kontroliuojami mikroprocesorių. Lova turi integruotą akumuliatorių dingus el.tiekimui ar pervežimo metu funkcionalumui užtikrinti.

  Valdikliai
  Aštuonių funkcijų pultelis, su smūgiams atspariu korpusu, IP apsauga, lanksčiu kabeliu, kuriuo galima valdyti šias funkcijas: nugaros ir kojų dalių kėlimas, aukščio reguliavimas. 

  TECHNINIAI DUOMENYS:

  Išmatavimai:
  Gulimasis paviršius: 2000x860 mm
  Išoriniai išmatavimai: 2181x1000 mm
  Minimalus aukštis: 390 mm
  Maksimalus aukštis 763 mm
  Kėlimo kampai:
  Nugaros dalis: 70 °
  Kojų dalis: 40°
  Trendelenburgas ir atvirkštinis trendelenburgas: 17 °
  Apkrovos
  Maksimalus paciento svoris: 250 kg
  Bendras lovos svoris: 94 kg
  Elektros tinklas: 220/230VAC-50Hz
  Maksimali galia: 180W
  Akumuliatoriaus įtampa: 18W 

  Gamintojo šalis: Portugalija