Prekių katalogas

Grožio salonas namuose: šviesos terapinė veido kaukė ir jos nauda odai

Grožio salonas namuose: šviesos terapinė veido kaukė ir jos nauda odai

Šviesos diodų šviesos terapija yra įrodyta moksliškai kaip viena iš veiksmingiausių ir efektyviausių priemonių, su kuria galima pasiekti puikių veido odos rezultatų: oda tampa švytinti, skaistesnė, lygesnė ir švelnesnė.   

 

LED fotoninė veido kaukė

LED fotoninės VEIDO kaukės buvo prieinamos tik odos priežiūros specialistams. Ir laikui bėgant, veido kaukė taip ištobulėjo, kad šiandien ją galima įsigyti už prieinamą kainą ir įsirengti asmeninį GROŽIO saloną tiesiog namuose. Kiekvienas turi galimybę atlikti šią procedūrą savo namuose ir įsimylėti savo odą iš naujo, nes rezultatai yra stebinantys.

 

Šviesos terapijos poveikis veido odai naudojant skirtingas spalvas

Šie elektroniniai grožio prietaisai siunčia mažo, bet profesionalaus stiprumo šviesos energijos bangos ilgius (šviesos diodus) į gilesnius odos sluoksnius, kad veido oda būtų lygesnė, skaistesnė ir labiau švytinti. Veido kaukės naudojimas yra visiškai neskausmingas, neinvazinis ir skleidžiama šviesa yra šilta ir jauki. Tai puikus būdas atsipalaiduoti po ilgos darbo dienos vakare ir atrasti 20 min. akimirką sau. 

 

Dažniausiai šviesos terapijos kaukės turi tris pagrindinius režimus: Anti-senėjimo, valymo ir gydymo po procedūros.


Raudona šviesa (šviesos diodas su 640 ~ 650 nm bangos ilgiu) - anti-senėjimo režimas pagerina odos stangruma, suaktyvina odos elastingumą ir pašalina odos raukšles. Šviesos terapija stiprina kolageno gamybą, stimuliuoja naujų odos ląstelių augimą bei mažina smulkias raukšleles.

Mėlyna šviesa (šviesos diodas su 445 ~ 450 nm bangos ilgiu) - valymo režimas veikia kaip prevencinė priemonė kovoje su spuogais, bakterijomis, slopina perteklinį riebalų išsiskyrimą ir turi priešuždegiminį poveikį. Po procedūros atliktas režimas puikiai gydo žaizdas, pagreitina dermatologinių procedūrų atsigavimo laiką ir netgi gali padėti palengvinti saulės nudegimų gydymui.

Geltona šviesa (šviesos diodas su 575 ~ 590 nm bangos ilgiu) - gydymo režimas yra naudojamas, kad atgaivinti odą ir mažinti senėjimo bei ultravioletinių spindulių sukeliamus veiksnius.

 

Šviesos terapinės veido kaukės nauda:   

  • Šviesos bangos pasiekia giliausius odos sluoksnius ir padeda su odos senėjimu, raukšlelių mažinimu
  • Padeda gydyti randus bei sprendžia odos senėjimo problemas
  • Padeda odai išlikti stangriai ir stipresnei
  • Padeda jautriai ir alergizuojančiai odai nusiraminti 
  • Pagerina kraujotaką
  • Šviesos bangos teigiamai veikia fibrolastus ir padeda gamintis elastinui ir kolagenui
  • Šviesos terapija padeda odai išlikti sveikai, lygiai ir gražiai

Turite klausimų?


Jei turite klausimų, prašome kreiptis į el. parduotuvės Rehastar.com personalą telefonu darbo dienomis 08:00 – 17:00 arba el. paštu bet kuriuo metu ir mes pasistengsime kuo greičiau jums atsakyti.

El. paštu: info@rehastar.com
Telefonu: +370 626 11553