Prekių katalogas

Šviesos terapijos kaukė veidui GLOMASK

 • Šviesos terapijos kaukė veidui GLOMASK

  Kodas: K-GLOMASK
  85 
  94  Sutaupykite 9 
  Pasiūlymas galioja iki 2024-05-01
  Netinka kaina? Siūlyk savo!
  Į krepšelį 
 • TensCare Glomask – kliniškai įrodyta mėlynos, raudonos ir infraraudonosios šviesos terapija. 
  Padeda suteikti jaunatvišką išvaizdą, mažina spuogus ir raukšles. Suteiks jums sveiką ir spindinčią odą. Belaidis ir nešiojamas. 

  MĖLYNA ŠVIESA: Glomask turi kliniškai patikrintą mėlynos šviesos technologiją, kuri gali padėti: sumažinti spuogus, atkurti riebalų balansą ir pagerinti bendrą odos būklę. Gilus odos valymas ir gaivumo pojūtis. 

  RAUDONA ŠVIESA, INFRARAUDONIEJI SPINDULIAI: „Glomask“ turi specialiai sukurtą raudonos šviesos ir infraraudonųjų spindulių technologiją, kuri padeda: pagerinti kolageno gamybą ir odos elastingumą, mažina raukšles, sumažina veido randų ir saulės nudegimo žalą bei pagerina odos spindesį. Suteikia odai atnaujintą ir jaunatvišką išvaizdą. 

  Procedūros trukmė: 5 min. raudonos šviesos ir IR, 10 min. raudonos ir IR, 5 min. mėlynos spalvos, 10 min. mėlynos spalvos, automatinis

  SPA KOKYBĖ: Glomask naudojama ta pati technologija, naudojama salonuose, padedanti atkurti ir atjauninti jūsų odą. Su GLOMASK jums bus suteiktas tas pats poveikis už nedidelę kainą ir visą tai galėsite atlikti patogiai savo namuose. Tai reiškia, kad jį galima naudoti 1-2 kartus per dieną kaip odos priežiūros rutinos dalį. 

  NATŪRALUS IR BE ŠALUTINIO POVEIKIO: Glomask naudoja natūralią ir kliniškai įrodytą šviesą, kuri prasiskverbia į odą, kad padėtų suteikti jauninančių veiksnių. Tai reiškia, kad nėra jokio šalutinio poveikio ir nenaudojamos cheminės medžiagos, skirtingai nei serumai ir kremai. 

  TensCare Glomask naudoja tikslias mėlynos šviesos bangas, kad stimuliuotų viršutinius odos sluoksnius. Šviesa turi antibakterinį poveikį. Tai ne tik užtikrina gilų valymą, bet ir gali turėti šiuos privalumus:

  Naikina spuogelius sukeliančias bakterijas;
  Atkuria odos aliejų balansą;
  Pagerinti bendrą odos būklę RAUDONA + infraraudonoji šviesa 

  Glomask sujungia raudoną ir infraraudonąją šviesą, kad prasiskverbtų į gilesnius odos sluoksnius. 

  Raudona + IR lempos turi šiuos efektus:

  • Skatina kolageno gamybą ir gerina odos elastingumą

  • Sumažina raukšlių atsiradimą

  • Priešuždegiminis poveikis

  • Pagerina veido randų ir saulės padarytą žalą

  • Pagerina odos švytėjimą ir veido spalvą.