Prekių katalogas

Ką reikia žinoti prieš perkant interaktyvų žingsniuoklį steperį?

Ką reikia žinoti prieš perkant interaktyvų žingsniuoklį steperį?

Žingsniuoklis arba kitaip vadinamas „Steperis“ – tai treniruoklis įmituojantis lipimą laiptais, skirtas apatinei kūno daliai. Tai tobulas treniruoklis tiems, kurie nenori eiti iš namų, tačiau rūpinasi savo sveikata. Naudojant žingsniuoklį galima sportuoti tiesiog sėdint ir spoksant pro langą, skaitant knygą ar žiūrint televizorių. Taip mankštos laikas neprailgsta.

Žingsniuoklio steperio naudos

Visi žinome, kad bet kokia aktyvi veikla neša mums tiek fizinę, tiek emocinę naudą, tad žingsniuoklis steperis ne išimtis. Nuolat sportuojant žingsniuokliu:
• tvirtėja išoriniai šlaunų ir sėdmenų raumenys;
• mažėja svoris ir stiprėja širdis;
• didėja judrumas ir gerėja fizinė ištvermė;
• aktyvėja kraujotaka viršutinėje ir apatinėje kūno dalyje, o tai tampa prevencine priemone nuo širdies smūgio.

Žingsniuoklio steperio privalumas – mobilumas
Nepaisant jau paminėtų žingsniuoklio steperio naudų jis taip pat neužima daug vietos, todėl treniruoklis gali keliauti kartu su mumis. Jį patogu turėti namuose, biure, sode ar net mašinoje ir taip kovoti su sėdimu darbu ir sumažėjusiu judėjimu. Mobilumas šiandien yra vienas didžiausias žingsniuoklio privalumas.

Į ką atkreipti dėmesį renkantis interaktyvų žingsniuoklį?
Visi žingsniuokliai turi panašias funkcijas, tačiau prieš perkant svarbu susipažinti su jų pagrindinėmis savybėmis ir išsirinkti sau tinkamiausią treniruoklį.

Daugiafunkcinis naudojimas
Nors visi interaktyvūs žingsniuokliai steperiai yra pakankamai kompaktiški, numatykite vietą, kur jį laikysite ir ją išmatuokite. Nesinorėtų, kad keli centimetrai sugadintų nusiteikimą sportuoti ir treniruoklis būtų įgrūstas į spintą.

Svoris
Tikėtina, kad nusipirkus „steperį“ ir pajutus jo naudą norėsis jį pasiimti su savimi. Todėl reikia pagalvoti apie jo svorį ir pritaikymą nešiojimui. Steperis EKA sveria tik 6,5 kg. – idealus pasirinkimas kelionėms ir kompaktiškam daiktų laikymui. Kiti interaktyvūs žingsnuokliai gali sverti net iki 22 svarų. Jie taip pat puikiai atlieka savo darbą, tačiau keliavimui ir nuolatiniam judėjimui netinkami.

Patogus reguliavimas

Renkantis treniruoklį sau svarbu pasverti galimybes ir poreikius. Vieni pedaliniai treniruokliai turi daugiau galimybių nustatyti intensyvumo lygį, kiti mažiau, todėl patartina dėl žingsniuoklio steperio pasitarti su specialistu. Kuo daugiau funkcijų, tuo didesnė galimybė, kad treniruoklis išpildys visus jūsų lūkesčius, tad patartina rinktis treniruoklius su skirtingais intensyvumo ir sudėtingumo lygiais.

Įrenginio išmanumas

Galimybė ne tik sportuoti, bet ir stebėti savo rezultatus šiandien yra labai svarbi bet kokio treniruoklio funkcija. Naujuosiuose išmaniuosiuose žingsniuokliuose steperiuose įtaisyti skaitmeniniai ekranai, kuriuose rodomas laikas, greitis, numintas atstumas, sudegintas kalorijų kiekis ir kiti duomenys. Prie kiekvieno išmanaus žingsniuoklio dažniausiai yra ir pultelis, kuris padeda patogiai sureguliuoti „steperio“ nustatymus ir maloniai žingsniuoti. Prieš išsirenkant treniruoklį svarbu nepamiršti, kad nesudėtingas įrenginio išmanumas, pavyzdžiui, pultelis, rodmenys, labai svarbu kai prietaisas naudojamas kasdien. Tai padidinti naudotojų komfortą ir motyvuoja gerinti savo rezultatus.

Ergonominis žingsniuoklio steperio dizainas
Ergonomišką dizainą turintis treniruoklis, pavyzdžiui, EKA STEPPER AUTO naudotojui suteikia didesnį patogumą. Juo galima minti pirmyn ir atgal, todėl dirba skirtingi raumenys. Pedalai juda tyliai, todėl treniruotis galima ne tik namuose, bet ir darbe ar traukinyje.

Kokybės ir garantijos svarba
Prieš perkant žingsniuoklį steperį svarbu būti užtikrintam dėl kokybės, tad nebijokite prašyti garantinio aptarnavimo. Kuo jis ilgesnis, tuo gamintojai yra labiau užtikrinti dėl savo prekės ir gali garantuoti sklandų žingsniuoklio naudojimą ne vienerius metus.

Išmanusis žingsniuoklis yra puikus būdas neužsisėdėti ir net neturint laiko treniruotis ten, kur esate. Svarbu nepamiršti, kad geras „steperis“ yra kompaktiškas „steperis“, o kintamas intensyvumas treniruokliu naudotis leidžia visai šeimai ar bendradarbiams.