Prekių katalogas

Kaklo skausmas: kaip atpalaiduoti įsitempusius raumenis?

Kaklo skausmas: kaip atpalaiduoti įsitempusius raumenis?

Tikriausiai esate pabudę su įtemptu kaklu ir sunkiai pasukama galva arba kenčiate chroniškus sprando skausmus, kurie gali būti maudžiantis, badantis, tempiantis ar net deginantis ir pereinantis į galvą ar ranką? Tuomet šis straipsnis padės atsakyti į daugumą klausimų susijusių su kaklo skausmais ir raumenų įtampos mažinimu.  

 

 

Dažniausios kaklo skausmo priežastys

 

Tikriausiai ne kartą este svarstę kodėl skauda kaklo raumenis? Pateikiama kelias pagrindines priežastis, kurios gali lemti kaklo raumenų skausmo atsiradimą:

 

 • Netaisyklinga laikysena, dar vadinama, viena iš šiuolaikinės visuomenės rykščių yra viena dažniausių sveikatos problemų, kurią sukelia šiuolaikinis nejudrus gyvenimo būdas ir sėdimas darbas, – nugaros, kaklo, pečių juostos ir juosmens skausmai.
 • Vis daugiau laiko praleidžiame sėdėdami ir pamirštame apie taisyklingą laikyseną. Laikysenai koreguoti padeda šiuolaikinėmis technologijomis pagrįsti nugaros koreguokliai, kurie suteikia galimybę stebėti ir sekti rezultatus. Pavyzdžiui, ANLAN Smart Back nugaros koreguoklis, kuris vibraciniu impulsu įspėja apie netaisyklingą laikyseną ir skaičiuoją įspėjimų skaičių, taip pat galite pasirinkti pasvyrimo kampą nuo 5 ° iki 50 °, pagal savo poreikį ir nugaros būklę.
 • Neergonomiškos darbo sąlygos, kurios glaudžiai susijusios su netaisyklinga kūno padėtimi, dėl pasyvaus sėdėjimo kėdėje, stuburo sulenkimo ir ilgų darbo valandų praleistų netaisyklingoje padėtyje. Kad pašalintumėte šią problemą galite įsigyti ergonominius reguliuojamo aukščio stalus ir ergonomines kėdutes, kad galėtumėte sėdėti aktyviai. 
 • Per didelis fizinis krūvis, kuris gali atsirasti dėl sunkių daiktų nešiojimo ir per didelio svorio krūvio vienam pečiui.
 • Patirtos nesudėtingos traumos ar patempimas, dažnai yra traumuojami raumenys – galvos sukamasis, trapecinis, laiptiniai ir mentės keliamasis raumuo.
 • Kaklo nervų suspaudimas, dėl kurio gali būti juntamas kaklo skausmas pereinantis į ranką, plaštakų tirpimas, silpnumas ar dilgčiojimas.
 • Raumenų spazmai kaklo srityje, linkę formuotis aplink tas vietas, kuriose yra osteoartritas, disko išvarža ir kt., kaip apsauginis mechanizmas sukeliantis ūmius sprando skausmus. *Minkštųjų audinių problemas tokias kaip disko išvarža ir kt., gali sukelti kaklo skausmus, tačiau šias ligas gali diagnozuoti tik gydytojas specialistas atlikęs magnetinio rezonanso tyrimą.
 • Stresas ir emocinė įtampa turi fizinį poveikį kaklo raumenims, kai įsitempiate, kaklo raumenų įtampa prisideda prie kaklo skausmo. Taip pat lėtinį kaklo skausmą galis sukelti irzlumas, nuovargis ir netgi depresija.

 

Negydomo kaklo skausmo žala sveikatai

Kaklo srityje yra kraujagyslių, kurios aprūpina krauju gyvybiškai svarbią ir jautrią sritį - smegenis. Kaklo skausmas gali turėti įtakos kraujo tekėjimui šioje srityje. Nepakankamas deguonies kiekis gali būti pernešamas į smegenis, o deguonies trūkumas yra pavojingas kiekvienoms smegenims. Kadangi deguonies trūkumas yra smegenų ląstelių žūties priežastis.

Negydomas sprando standumas ir įtampa gali sukelti chronišką skausmą kaklo srityje, kuris vėliau gali sukelti kaklo nervų šaknelių uždegimą, kaklo osteochondrozę, galvos svaigimą, nuovargį ir nemigą.

 

Kaip palengvinti kaklo skausmą ir įtampą?

Kaklo skausmas retai būna susijęs su sunkesnėmis būklėmis, ir jį galima palengvinti paprastomis priemonėmis namuose. Pavyzdžiui, jogos pratimai ir kaklo raumenų masažas padeda malšinti kaklo skausmams. Galbūt esate susimąstę apie profesionalaus masažuotojo pagalbą? Tačiau jogos ir masažo seansai užima laiko ir reikalauja reguliarių finansinių investicijų.

Rehastar.com turi puikų sprendimą! Kaklo masažuoklis veiksmingai pašalina kaklo skausmą ir suteikia palengvėjimą – Jums patogiu metu ir vietoje! Kaklo masažuoklis, tai kompaktiškas ir lengvas prietaisai, kurį galite pasiimti bet kur su savimi. Kaklo masažuoklis atpalaiduoja ir giliai masažuoja kaklo raumenis. Tai inovatyvi išeitis reikalaujanti tik vienkartinės finansinės investicijos! Kaklo masažuoklis padės Jums , išvengti nepatogumu, sutaupyti laiko ir pinigų. Kaklo masažuoklis yra lengvas, galite lengvai nešiotis bet kur. Keliaujant nereikia jaudintis, nes galite susidėti jį į savo krepšį ar automobilį ir naudoti jums patogioje vietoje. Kaklo masažuoklio naudojimas garantuos kokybiškus rezultatus ir akimirksniu numalšins kaklo skausmą.
  

 

Štai kelios priežastys, kodėl verta investuoti į kaklo masažuoklį

1. Streso ir emocinės įtampos mažinimas
Nuolat ieškome metodu, kurie padėtu sumažinti stresą. Kokybiškas kaklo masažuoklis gali padėti sumažinti raumenų ir emocinę įtampą po ilgos dienos.

2. Galvos skausmo mažinimas
Yra keletas mokslinių priežasčių, kodėl įtemptas kaklas gali padidinti galvos skausmo tikimybę. Jei kaklo raumenys įsitempę ir negydomi ilgą laiką, tuomet raumenų įtampa apriboja tinkamą kraujotaką į smegenis. Kraujotakos trūkumas gali sukelti galvos skausmą. Įtampos malšinimas tampa pagrindiniu veiksniu atstatant tinkamą smegenų veiklą ir taip padedant jūsų galvos skausmui išnykti.

3. Miego kokybės gerinimas
Sunku gerai pailsėti naktimis, kai jaučiate įtampą mintyse ir kūne. Raminantis masažas prieš pat miegą gali padėti sumažinti bet kokį stresą, kurį patiriate po dienos. Kaip geriau sumažinti įtampą ir atsipalaiduoti? Elektromagnetinis kaklo masažuoklis yra puiki priemonė kuri akupunktūros masažo technika atpalaiduoja kūną ir mintis. Tradicinėje kinų medicinoje akupunktūra naudojama proto nuraminimui ir tinkamam kūno sistemų funkcionavimui skatinti. Kaklo masažuoklis su šilumos funkcija pašalina kaklo raumenų įtampą. Kiekvieną vakarą prieš miegą 10–15 minučių atlikite masažą naudojant šilumos funkciją, kad atpalaiduotumėte raumenis.

4. Sumažinti diskomfortą ir padeda ištiesinti stuburą
Daugelis sportininkų puikiai supranta tempimo pratimų naudą. Intensyvus kaklo raumenų masažas gali turėti tą patį poveikį visos darbo dienos metu (arba prieš gerą miegą). Naudojamas proaktyviai, kaip ir tempimo pratimai prieš treniruotę, gali padėti ištiesinti stuburą, kad būtų išlaikoma taisyklinga laikysena ir atpalaiduoti raumenis užtikrinant tinkamą kraujotakos sistemos veikimą.

5. Sutaupo laiko
Kaklo masažuoklis padės Jums atsipalaiduoti bet kur ir bet kuriuo metu. Galite atlikti masažą namie prieš darbą arba darbe, kelionėje, atostogaujant. Masažo sesija trunka vos 10-15 min.

6. Vienas prietaisas – daugybė malonumo
Mėgaukitės kaklo masažuoklio multifunkcionalumu, pasirinkite pageidaujama masažo režimą: vibracinis kaklo masažas, akupunktūrinis kaklo masažas, shiatsu kaklo masažas ir šilumos funkcija.

7. Investuokite į save!
Tikriausiai ne kartą esate pajutę kaklo raumenų skausmą, todėl galite suprasti, kodėl kaklo masažuoklis priskiriamas prie gyvybiškai svarbaus jūsų gerovės užtikrinimui. Kaklo masažuoklis jau nebe prabangos prekė, o būtinybė jūsų namams. Jūsų kaklas Jums padėkos!

 

Taigi, kaklo masažuoklis:  

 • Yra lengvas ir kompaktiško dydžio.
 • Infraraudonųjų spindulių šiluma padidina kraujotaką ir atpalaiduoja įsitempusius raumenis.
 • Intensyvi vibracija gali lengvai prasiskverbti į audinius ir palengvinti įtampą.
 • Galite pasirinkti iš kelių intensyvumo lygių ir masažo režimų.
 • Elektrodų pagalvėles lengvai prisitaiko prie kaklo.
 • Tai prieinama priemonė, palyginti su įprastais gydymo būdais.
 • Galite naudoti bet kur ir bet kada.
 • Galite įsigyti internetu.
 • Greitas pristatymas tiesiai į namus ar paštomatą.

Tai tik kelios naudos, kurias suteikia kaklo masažuoklis. Įsigykite kaklo masažuoklį Rehastar.com ir išbandykite jo teikiamus malonumus patys!  

Jei vis dar dvejojate ar verta įsigyti kaklo masažuoklį, pateikiama keletą pratimų, skirtų kaklo raumenų skausmui ir įtampai sumažinti: 

Turite klausimų?
Jei turite klausimų, prašome kreiptis į el. parduotuvės Rehastar.com personalą telefonu darbo dienomis 08:00 – 17:00 arba el. paštu bet kuriuo metu ir mes pasistengsime kuo greičiau jums atsakyti.

El. paštu: info@rehastar.com
Telefonu: +370 626 11553