Prekių katalogas

Kateterizavimo simuliatorius su vyriškų lytinių ir moterišku lytinių organų įdėklais

 • Kateterizavimo simuliatorius su vyriškų lytinių ir moterišku lytinių organų įdėklais

  Kodas: 7030
 • Profesionalūs mokymo simuliatoriai realiai imituoja ir moko tinkamą transuretrinę šlapimo pūslės kateterizaciją tiek vyrams, tiek moterims. Dubens korpusas yra modulinis, todėl galima naudoti tiek vyriškų, tiek moteriškų lytinių organų įdėklus, griežtai išlaikant kiekvieno unikalią anatominę padėtį. Novatoriška šlapimo pūslė sukurta taip, kad atitiktų šias skirtingas anatomijas ir užtikrintų nenutrūkstamą šlaplės kelią nuo plyšio iki šlapimo pūslės kaklelio. Abu anatominiai įdėklai pagaminti iš aukštos kokybės medžiagų, kurios savo išvaizda ir pojūčiu labai imituoja tikrus žmogaus audinius, kartu išlieka tvirtos ir patvarios.
  Šlapimo pūslės forma yra specialiai sukurta siekiant išvengti nerealaus pasipriešinimo esamuose kateterizavimo treniruokliuose. Tai padeda užkirsti kelią mokiniams bandyti „apčiuopti“ šlapimo pūslės užpakalinę dalį, kad būtų galima teisingai įvertinti įterpimo gylį. Šlapimo pūslėje taip pat naudojamas naujo tipo vožtuvas, neleidžiantis atsirasti nenatūralaus pasipriešinimo, kai kateteris patenka į šlapimo pūslę. Šlapimo pūslė taip pat yra skaidri, todėl studentas gali matyti kateterio padėtį ir gylį. Tai puikiai apmoko naudojant foley kateterius, nes vartotojas iš tikrųjų gali stebėti, kaip balionas išsipučia ir kokioje padėtyje yra. Šlapimo pūslė lengvai susijungia su skysčių maišeliu, kuris užtikrina natūralų dirbtinio šlapimo tekėjimą po sėkmingo kateterizavimo. 

  Vyriškame lytinių organų įdėkle yra keičiama apyvarpė, pasižyminti itin tikrovišku judumu, kad būtų galima treniruoti atitraukimo, tvarkymo ir kitas higienos procedūras. Modelis turi realiausią šlaplę iš visų šiuo metu rinkoje esančių kateterizavimo treniruoklių. Visos keturios šlaplės zonos
  yra pavaizduoti atitinkama anatomine forma ir atsparumu kateterizavimo metu. Taip pat pridedamas dirželis, kuris, pritvirtintas, imituos prostatos susiaurėjimą dėl GPH arba prostatos vėžio. Šis modulis skirtas mokymui ir tiksliai parodyti studentams, kodėl atitinkamoje situacijoje labai svarbu naudoti didesnį ar standesnį kateterį.


  Moterų lytinių organų įdėklas sukurtas taip, kad būtų atskirtos lanksčios lytinės lūpos, kad būtų galima rasti šlaplės ertmę. Moters šlaplės anga nėra iš karto akivaizdi ir yra labai arti atviro makšties kanalo, o tai pabrėžia nesėkmingo kateterizavimo galimybę. Šlaplė kateterio įvedimo metu užtikrina realų pasipriešinimą ir sukuria tikrovišką jausmą. 

  Šį mokymosi simuliatorių galima įsigyti su abiejų lytinių organų įdėklais arba tik vyrišką arba tik moterišką versiją. Įdėklus taip pat galima įsigyti individualiai, kad klientai galėtų lengvai pakeisti unisex modelį į dvigubos lyties versiją.


  Pristatomas su minkštu dėklu