Prekių katalogas

Miego gerinimo prietaisas SOMNUS

 • Miego gerinimo prietaisas SOMNUS

  Kodas: K-SOM
 • „Somnus“ yra naujas „TensCare“ miego pagalbos prietaisas. Jis naudoja kranialinės elektroterapijos stimuliaciją (CES), kad padėtų užmigti, sumažintų pabudimą naktį ir pagerintų bendrą miego kokybę.

  Individualizuotas stimuliavimas: su konfigūruojamu seanso laiku ir stimuliacijos intensyvumu, Somnus leidžia jums pritaikyti savo patirtį. Pritaikykite prietaisą, kad jis atitiktų jūsų konkrečius poreikius, ir maksimaliai padidinkite jo efektyvumą, kad gautumėte visiškai individualizuotą miego terapiją. 

  Optimalus laikas maksimaliems rezultatams pasiekti: pasiekite geriausių rezultatų įtraukę Somnus į savo kasdienybę. Norėdami pagerinti miegą, naudokite Somnus kasdien nuo 20 minučių iki valandos, geriausia per tris valandas iki ėjimo miegoti. Kai pajusite pagerėjusį miegą, galite sumažinti naudojimą iki dviejų ar trijų kartų per savaitę, geriausia ryte. 

  Įvairus nerimo ir depresijos palengvinimas: Somnus neapsiriboja tik miego gerinimu. Tai taip pat palengvina nerimą ir depresiją. Vartodami Somnus iki vienos valandos kasdien, galite pajusti pastebimą nerimo simptomų sumažėjimą. Su Somnus susigrąžinkite savo savijautos kontrolę ir pagerinkite psichinę sveikatą. 

  Patogus dizainas: su spalvotu LCD ekranu ir reguliuojamu stimuliavimo intensyvumu, Somnus sukurtas taip, kad būtų patogus naudoti. Įkraunama baterija užtikrina iki 30 valandų naudojimo vienu įkrovimu, užtikrinant nepertraukiamą gydymą, kai tik to reikia. 

  Komplektacija: 

   1 x Somnus miego pagalbos prietaisas
   2x ausų segtukai
   1 x prijungimo laidas
   1x USB įkrovimo laidas
   1 x Naudojimo instrukcija