Prekių katalogas

Multifunkcinis vežimėlis 329577

 • Multifunkcinis vežimėlis 329577

  Kodas: 329577

  Techniniai duomenys:

  Aukštis: 104 cm
  Gylis: 60 cm
  Plotis: 114 cm
  Stalčių skaičius: 8

 • Multifunkcinis vežimėlis yra stabilus, manevringas ir pasižymintis apvaliomis linijomis, be kampų ir aštrių kraštų. Vežimėlio konstrukcija pagaminta iš milteliniu būdu dengto plieno lakšto ir su antimikrobiniu apdorojimu, užtikrinančiu aukštesnį higienos lygį ir sanitarija.


  Viršus pagamintas iš termoformuoto ABS plastiko, kuris yra atsparus smūgiams ir įbrėžimams, lengvai plaunamas ir dezinfekuojamas. Viršuje yra pakeltas skystį sulaikantis priekinis kraštas ir trijose pusėse įmontuotas keltuvas, kuris gali būti naudojamas kaip stūmimo rankena. Vidinė įmontuoto keltuvo forma užtikrina lengvą sukibimą ir padidina vežimėlio manevringumą.


  Pagrindas pagamintas iš smūgiams ir įbrėžimams atsparaus termoformuoto ABS plastiko, lengvai plaunamas ir dezinfekuojamas.
  Vežimėlis komplektuojamas su guminiais buferio ratais, kuriame yra 4 besisukantys 125 mm skersmens ratukai, iš kurių 2 priekyje su koja valdomu stabdžiu (jie yra sumontuoti ant plieninio rėmo).

  Priekiniame skyriuje yra įpurškimo formos plastikiniai stalčiai su užapvalintais kraštais, yra integruotos keičiamos spalvos ergonomiškos rankenos su etiketės laikikliu.

  Stalčiai sumontuoti ant paslėptų viso ištraukiamo plieno kreiptuvų, su spyruokliniu amortizatoriumi ir svirtimi valdoma atkabinimo sistema. Stalčiai uždaromi naudojant centralizuotą užrakto sistemą su atlenkiamu prieštrauminiu raktu, esančiu priekyje. Dešinėje pusėje yra 2 metaliniai priedų laikiklio strypai. Kairėje yra papildomas ištraukiamas stalviršis ir 2 metaliniai priedų laikikliai.


  Vežimėlis gali būti komplektuojamas su viršutine priedų laikiklio konstrukcija, h 30 cm arba h 60 cm, tvirtinama ant galinių viršutinės dalies kampų, arba su kitais priedais.
    

  Standartiškai vežimėlis tiekiamas su:

  • 3+3 stalčiai plotis 450 mm ir aukštis 150 mm, žalia rankena
  • 1+1 stalčiaus plotis 450 mm ir aukštis 225 mm, mėlyna rankena, nerūdijančio plieno stalviršis
  • 1 nulenkiama šoninė lentyna dešinėje pusėje
  • Matmenys: 114x60x104 h (be priedų)
  • Stalviršis h 100 cm.
  • Svoris: 84 kg

  Gamintojo šalis: Italija