Prekių katalogas

Nešiojamas šildomasis pilvo diržas menstruacijoms palengvinti OVA Therma Belt

 • Nešiojamas šildomasis pilvo diržas menstruacijoms palengvinti OVA Therma Belt

  Kodas: K-HBELT
 • Nešiojama menstruacinė šildanti pagalvėlė - diržas su masažo funkcija, siekiant numalšinti mėnesinių skausmų ir endometriozės padarinius. 3 šildymo terapijos režimai ir 3 masažo režimai greitam palengvėjimui. 

  GREITAS SKAUSMO MAŽINIMAS: Naudodami šilumos ir masažo režimų derinį – Ova Therma Belt greitai numalšins menstruacijų skausmus, dismenorėją ir endometriozę. Su greitu šildymu, kad būtų galima greičiau numalšinti skausmą, ir 3 atskirais šilumos ir masažo lygiais, kad galėtumėte rasti geriausią sprendimą pagal jūsų poreikius. 

  PATIKIMAS IR IŠBANDYTAS AUDINYS: Ova Therma Belt komplektuojamas su specialiai pritaikytu audiniu, kad būtų galima efektyviau ir saugiau paskirstyti šilumą. Suteiks jums geresnį raumenų atsipalaidavimą, kraujotaką, kuri kartu malšina skausmą. 

  NĖRA ŠALUTINIO POVEIKIO: Skirtingai nuo įprastų vaistų nuo skausmo, su daugybe skirtingų cheminių medžiagų, Ova Therma Belt yra natūralus ir be vaistų, tai reiškia, kad nėra jokio šalutinio poveikio ir galite drąsiai jį naudoti vėl ir vėl. 

  NEŠIOJAMAS: „Ova Therma Belt“ yra mažas, su reguliuojamu juosmens dirželiu, todėl galite naudoti prietaisą visur, kai tik jus kankina skausmas, suteikiant daugiau lankstumo, kontrolės ir komforto – nesvarbu, ką darote ar kur esate. 

  NAUDA: Įrodyta, kad tiek šilumos, tiek masažo terapijos naudojimas padeda sumažinti: pilvo pūtimo pojūtį, atpalaiduoja pilvo raumenis, numalšina mėšlungį ir susidoroja su menstruacijų skausmais ir endometrioze. 

  TensCare Ova Therma Belt turi Ova seriją, kuri padėjo milijonams žmonių nuo menstruacijų skausmo naudojant TENS technologiją. Šis diržas turi ir šilumos, ir masažo režimus, kad greitai sumažintų mėnesinių skausmus, dismenorėją ir endometriozę. Leidžia tęsti savo dieną be skausmo baimės. Tai mažas prietaisas, todėl galite jį nešioti ir sėdėti namuose ar prie stalo. Suteikia jums komfortą. Be to, jis taip pat padeda daugeliui kitų dalykų, pavyzdžiui, mažina pilvo pūtimą ir pilvo skausmus – suteikia visišką palengvėjimą. Su unikaliu audiniu, leidžiančiu efektyviai paskirstyti šilumą, sumažinsite skausmą naudojant 3 skirtingus režimus. Be to, nėra jokio šalutinio poveikio ar neigiamo cheminių medžiagų poveikio.

  įrenginys yra įkraunamas. 

  Komplektacijoje:

  1 x OVA Therma diržas
  1x pakrovėjas
  1x instrukcija