Prekių katalogas

Prietaisas migrenos gydymui Mynd

 • Prietaisas migrenos gydymui Mynd

  Kodas: K-MYND
 • TensCare Mynd sukurtas ir kliniškai įrodyta, kad veiksmingai ir akimirksniu palengvina migrenos galvos skausmą ir apsaugo nuo migrenos priepuolių. Plonas, nešiojamas ir įkraunamas, šis nešiojamas prietaisas yra puikus būdas gydyti migreną namuose. Turėdami ilgai veikiančią bateriją ir kelioninį maišelį, galite visur nešiotis Mynd su savimi ir nebeužklupti migrenos epizodo.

  Priklijuokite Mynd prie kaktos naudodami lipnias pagalvėles ir atsipalaiduokite, nes greitai sumažina migrenos skausmą. Naudodamas TENS technologiją, Mynd siunčia švelnią elektros srovę per gelio elektrodo padėkliuką, sutrikdydamas signalus į trišakį nervą ir akimirksniu blokuodamas migreninį skausmą ir aurą. Mynd siūlo du skirtingus režimus; gydymas ir profilaktika bei 40 reguliuojamų intensyvumo lygių, leidžiančių visiškai kontroliuoti jutimą ir jėgą.

  NHS rekomenduojamas TENS skausmo malšinimas, greitas ir be šalutinio poveikio. Skirtingai nuo tradicinių skausmą malšinančių vaistų, tolerancija nėra sukurta, o prietaisą galite naudoti taip dažnai, kaip norite.
  Mynd elektrodai yra daugkartinio naudojimo, elektrodų tarnavimo laikas priklauso nuo jūsų odos tipo ir odos paruošimo prieš gydymą.

  Elektrodai yra vienintelė prietaiso dalis, kurią kada nors reikės pakeisti, todėl jis yra daug ekologiškesnis ir ekonomiškesnis nei alternatyvios skausmo malšinimo priemonės.

  Patirkite skausmo malšinimo priešakyje su TensCare Mynd Migrene Relief.

  Komplektacija:

  1 x Mynd įrenginys
  1 x Greitos pradžios vadovas
  3 x gelio pagalvėlės (E-MYND)
  1x USB laidas
  1 x Kelioninis dėklas
  1x Veidrodis
  1 x naudojimo instrukcija