Prekių katalogas

Viena svarbiausių augintinio sveikatos profilaktikos priemonių apie kurią nežinote

Viena svarbiausių augintinio sveikatos profilaktikos priemonių apie kurią nežinote

Viena pagrindinių keturkojų ligų yra gripas, kurio pagrindinis simptomas yra pakilusi temperatūra. Tačiau, kaip žinoti, ar augintiniui yra padidėjusi temperatūra?  

Greičiausiai girdėjote seną patarimą – paliesti augintinio nosį, jei įtariate, kad augintiniui gali būti pakilusi temperatūra. Bendrosios žinios byloja, jei augintinio nosis yra šalta ir drėgna, tuomet augintinis sveikas, bet jei nosis šilta ir sausa, tuomet augintis serga. Tačiau šunų ir kačių karščiavimas nėra toks paprastas!
Karštinė (temperatūra pakilusi aukščiau įprastos) gali būti pavojinga Jūsų augintiniui. Tačiau sunku pasakyti ar Jūsų augintinis karščiuoja nepamatavus temperatūros. Kadangi įprasta šunų kūno temperatūra yra 38,3 – 39,2 C‘, o kačių temperatūra 38,1 – 39,2 C‘, žmogui su bazine temperatūra 36 C‘ jie visuomet yra šilti.
Vienintelis būdas teisingai patikrinti Jūsų augintinio temperatūrą yra naudojant termometrą, kuris yra viena pagrindinių priemonių padedančių rūpintis augintinio sveikata. 

Koks termometras yra tinkamas augintinio temperatūrai matuoti?

Greičiausiai svarstote, ar galite naudoti įprastą termometrą matuoti augintinio temperatūrą? Na, galite, tačiau Jūs to neturėtumėte daryti. Galite matuoti augintinio temperatūra rektaliniu būdų, tačiau tai sukeltu diskomfortą Jūsų augintiniui.
Tiksliausias ir paprasčiausias būdas pamatuoti augintinio temperatūrą yra naudojant infraraudonųjų spindulių bekontaktį termometrą. Bekontakčio termometro naudojimas matuojant augintinio temperatūrą yra švariausias ir higieniškiausias būdas.

Geras termometras pasižymi:
• Lengvu naudojimu;
• Greitu duomenų pateikimu;
• Dideliu ir aiškiu ekranu.

Taigi, jeigu manote, kad Jums matuoti augintinio temperatūrą rektaliniu būdu, bekontaktis termometras yra Jūsų sprendimas. Jis veikia „nutaikymo ir paspaudimo“ principu, infraraudonųjų spindulių sensorius greitai atvaizduoja temperatūros duomenis ir padeda Jums nuspręst ar laikas apsilankyti pas veterinarą.

Kaip teisingai matuoti temperatūrą augintiniui?

Bekontaktį termometrą galima naudoti ant bet kurios augintinio kūno vietos. kadangi katės ir šunys turi skirtingą kailio tipą ir ilgį specialistai rekomenduoja temperatūrą matuoti smilkinio arba retinos srityje. Bekontaktis termometras, priklausomai nuo modelio, matuoja temperatūrą nuo objekto 2 -10 cm atstumu). 

Ką daryti jei Jūsų augintinis turi temperatūros?
Jei jūsų augintinis turi temperatūrą aukštesnę nei 39,5 C‘, privalote jį tuoj pat nuvežti pas veterinarą. Pakilusi temperatūra gali įspėti apie infekciją, uždegimą arba nepageidaujamą reakciją nurijus ką nors toksiško. Veterinaras atliks apžiūrą ir galimai atliks šlapimo, kraujo ar biocheminius tyrimus.


  Turite klausimų?
Jei turite klausimų, prašome kreiptis į el. parduotuvės Rehastar.com personalą telefonu darbo dienomis 08:00 – 17:00 arba el. paštu bet kuriuo metu ir mes pasistengsime kuo greičiau jums atsakyti.

El. paštu: info@rehastar.com
Telefonu: +370 626 11553