Prekių katalogas

Dovanų idėjos Super Tėčio dienos proga!

Dovanų idėjos Super Tėčio dienos proga!

Pradžiuginkite mylimą tėtį ir išrinkite dovaną pagal jo gyvenimo būdą ir pomėgius! 

 

Tėvo diena – Lietuvoje minima pirmąjį birželio sekmadienį. Ši diena yra skirta švęsti tėvystę, įvertinti tėčių darbą ir jiems padėkoti.

Tai diena, kada galime garsiai pasakyti – jog mano tėtis yra mano herojus! 

Švęskime Tėvo dieną kartu! 

Nustebinkite mylimiausią tėvelį dovanomis kurios pagerins sveikatą!

Mes atrinkome Jums keletą dovanų idėjų, kurias rasite žemiau! 

 

Fitneso entuziastui tėčiui puikiai tiks šios dovanos:

 • Šokdynė – fitneso entuziastui tėčiui šokdynė yra geriausia dovana, kurią galite padovanoti šią Tėvo dienos proga! Ši mankštos priemonė sukurta tam, kad suteiktų skirtingą pasipriešinimo lygį, priklausomai nuo to, kokio tipo treniruotę norima atlikti.
 • Pasipriešinimo gumos – leidžia kūrybiškai atlikti treniruotes! Sujungiamos sunkiosios atletikos ir pasipriešinimo treniruotes, kad kiekvieną raumenų grupė pasiektų skirtinga svorio apkrova. Tai yra viena iš populiariausių sporto priemonių dėl universalumo ir patogumo.
 • Stipresnė šerdis = geresnė sveikata! Turint tvirtus šerdies raumenis, turite ir geresnę laikyseną ir pusiausvyrą, mažesnius nugaros skausmus ir jėgų padidėjimą. Balansavimo priemonės stiprina apatinę nugaros dalį, klubus ir sėdmenis. Derinant balansavimo priemones ir pritūpimus pasiekiamas visiškai naujas treniruočių lygis, kadangi dirba ne tik kojų ir rankų raumenys, bet aktyvinama ir stiprinama šerdis. 

Tegul jūsų tėtis mankštinasi saugiai ir smagiai!  

Raumenų atstatymui po treniruotės:

 • Elektrostimuliatorius – puiki dovana, jei Jūsų tėtis yra maratono bėgikas, triatlonininkas, kietas dviratininkas ar žaidėjas. Elektrostimuliatorius per odą siunčia lengvus elektros impulsus, kurie padeda stimuliuoti sužeistus raumenis ir manipuliuoja nervais, kad sumažintu skausmą. Elektrinė raumenų stimuliacija gali būti netinkamas visiems, tačiau daugeliui žmonių neskausminga procedūra pagreitina sveikimą ir palengvina skausmingus ar nemalonius raumenų simptomus.
 • Pripažinkime, kad visi esame labai užsiėmę ir niekas neturi laiko nuolat lankytis masažo terapijos užsiėmimuose. Vienkartinė investicija į masažinį ginklą gali ne tik sutaupyti pinigų, bet ir daugiau laiko. Patikėkite, jūsų tėtis nebūtinai turi būti sportininkas ar fitneso entuziastas, kad galėtų naudoti smūginį raumenų masažuoklį. Faktas yra tas, kad bet kas gali naudoti masažinį ginklą, nes būkime sąžiningi, po ilgos ir įtemptos darbo dienos visiems skauda raumenis ir jaučiame įtampa. Todėl Jūsų tėtis jums tik padėkos už dovaną, žinodamas, kad po ilgos dienos gali grįžti namo atsipalaiduoti ir geriau miegoti.

Taip pat atpalaidavimui po sunkios darbo dienos:

 • Akių masažuoklis – jei jūsų tėtis jaučia akių įtapą ar galvos skausmus, tuomet ideali dovana yra akių masažuoklis.
 • Kaklo ir pečiū masažuoklis – kaip tik Tėvo dienai - šildomas elektrinis kaklo ir pečių masažuoklis, kuris suteiks gilų audinių masažą, kad pašalintų visų sunkiai pasiekiamų raumenų įtampą. Kaklo ir pečių masažuoklis atlieka ne tik šiltus ir jaukius stebuklus kaklo ir pečių srityje bet ir nugaros ir kojų srityse.
 • Pėdų masažuoklis – padovanok tėčiui ir jo pavargusioms, skaudančioms kojoms po ilgos dienos ar sunkios treniruotės. Reguliuojami intensyvumo lygiai, kuriuos galima lengvai pritaikyti tobulam visos pėdos masažui. Taip pat yra skirtingi gilaus minkymo ir ridenimo būdai, sukuriantys maksimalų atsipalaidavimą.

Sveikatos stebėsenai:

 • Negydomas aukštas kraujo spaudimas gali sukelti rimtų padarinių, tokių kaip miokardo infarktas, insultas ir kitos širdies ir kraujagyslių ligos. Vis dėlto net pusė žmonių, turinčių padidėjusį kraujospūdį, apie tai nežino. Geriausias būdas kontroliuoti kraujospūdį yra reguliariai jį tikrinti! Suteikite tėčiui įrankius tai padaryti naudojant kraujo spaudimo matuoklį. Mes galime pasiūlyti daugybę kraujospūdžio matuoklių, tinkančių skirtingiems gyvenimo būdams ir techninių parametrų.
 • Pulsoksimetrai – tai puiki dovana tėvo dienos proga. Pulsoksimetrai tiksliai matuoja kraujo prisotinimą deguonimi ir pulsą ir skleidžia pavojaus signalą, jei rodmenys yra per dideli. Patogus kelionėms su dirželiu ir keičiamomis baterijomis.
 • Cukrinis diabetas yra būklė, kuri gali pasireikšti bet kokio amžiaus žmonėms. Štai kodėl būtina kontroliuoti cukraus kiekį kraujyje. Patogus gliukometras gali padėti lengvai stebėti gliukozės kiekį.

Pasirūpinkite, kad jūsų tėtis kvėpuotu švariu ir gaiviu oru:

 • Jei jūsų tėtis yra sveikatos fanatikas ir užterštas miesto oras jo netenkina, tuomet turite puikią progą jam padovanoti oro valytuvą - jonizatorių, kuris galėtų padėti kovoti su užterštu oru patalpose.
 • Jei Jūsų tėtis dirba patalpose, kuriuose yra nemalonus kvapas, tuomet tinkama dovana yra ozono generatorius. Ozono generatorius ne tik naikina blogus kvapus, bet ir efektyviai naikina virusus ir bakterijas, todėl ši dovana visapusiškai padės apsaugoti jūsų tėčio sveikatą.