Prekių katalogas

Dažniausiai užduodami klausimai

 • Ar Jūsų kainos yra su PVM?

  Taip.

  Kiek kainuoja prekės pristatymas?

  Pristatymas Lietuvos teritorijoje (išskyrus Neringos savivaldybę) yra nemokamas.

  Ar yra galimybė įsigyti prekių įmonės vardu ir gauti sąskaitą faktūrą?

  Jei norite gauti sąskaitą faktūrą įmonės vardu, paskutiniame apsipirkimo žingsnyje Jums reikia pasirinkti, kad perkate kaip „Juridinis asmuo“. Suveskite reikiamus įmonės rekvizitus, juos išsaugokite ir pasirinkite apmokėjimo bei pristatymo būdą. Sąskaitą faktūrą Jums atsiųsime el. paštu, kai Jūsų užsakymas bus galutinai užbaigtas. Atkreipiame dėmesį, kad atlikus užsakymą, įmonės rekvizitų savarankiškai pakeisti negalėsite. Jeigu po užsakymo pateikimo atnaujinote įmonės rekvizitus ir Jums reikalinga sąskaita su pasikeitusiais rekvizitais, prašome kreiptis el. paštu - info@rehastar.com

  Koks jūsų darbo laikas?

  Pirmadieniais – penktadieniais dirbame nuo 8:00 iki 17:00 val. Pietų pertrauka: Nuo 12:00 iki 13:00 val.

  Kokia yra minimali krepšelio suma?

  Minimali krepšelio suma yra 20 Eur su PVM, užsakius už tokią sumą, galėsite užsisakyti pristatymą į pasirinktą adresą.

  Ką daryti, jei prekės aprašyme nerandu mane dominančios informacijos?

  Jeigu nerandate Jums reikalingos informacijos apie prekę mūsų asortimente, prašome kreiptis el. paštu info@rehastar.com arba skambinti mums telefonu +37062611553, nurodant tikslų prekės pavadinimą.

  Ar galima papildyti jau atlikto užsakymo krepšelį?

  Jau atlikto ir apmokėto krepšelio papildyti negalima.

  Ar galima pakeisti jau pateikto užsakymo adresą, būdą, datą arba laiką?

  Dėl adreso, datos, laiko pakeitimo kreipkitės tel. nr. +37062611553, jeigu užsakymas nebus užbaigtas mūsų darbuotojai padės pakeisti reikiamą informaciją.

  Kaip atšaukti užsakymą?

  Norint atšaukti jau atliktą ir apmokėtą užsakymą, kreipkitės tel. nr. +37062611553, jeigu užsakymas nebus užbaigtas mūsų darbuotojai padės pakeisti reikiamą informaciją.

  Ką daryti, jei gavau nekokybiškas prekes ir noriu jas grąžinti?

  Pasirinkus pristatymą į namus, nekokybiškas prekes galite iš karto atiduoti kurjeriui, kol jis dar nėra išvykęs. Jei pastebėjote jau kurjeriui išvykus, kad gautos prekės yra nekokybiškos, prašome ne vėliau kaip 72 valandas nuo prekių pristatymo arba atsiėmimo laiko kreiptis telefonu: +37062611553 arba el. paštu: info@rehastar.com, atsiunčiant nekokybiško produkto nuotrauką ir tiksliai išdėstant situaciją.

  Per kiek laiko grąžinami pinigai už nepristatytas, nekokybiškas ar grąžintas prekes?

  Susidariusi permoka už nepristatytas, nekokybiškas ar grąžintas prekes yra grąžinama per 1-3 darbo dienas į banko sąskaitą, iš kurios buvo atliktas mokėjimas.

  Kas yra slapukai (angl. cookies)?

  Slapukas yra nedidelis failas, atsiųstas į įrenginį, naudotojui besilankant atitinkamoje interneto svetainėje. Slapukų pagalba interneto svetainė atpažįsta naudotojo įrenginį (pvz., naudotojui kitą kartą apsilankius šioje interneto svetainėje), tokiu būdu sudarant galimybę palengvinti vartotojui naršymą svetainėje ir (arba) suteikiant tam tikrą informaciją svetainės savininkui apie svetainės naudojimą.