Prekių katalogas

Dviejų dalių transportavimo vežimėlis ELEKTRA

 • Dviejų dalių transportavimo vežimėlis ELEKTRA

  Kodas: MLV320900

  Techniniai duomenys: 

  Čiužinio platformos aukštis: nuo 58 cm iki 86 cm 

  Bendri matmenys (su šoniniais turėklais ir buferio ratais): 227 x 83 cm 

  Čiužinio platformos matmenys: 200 x 65 cm
  Atlošo dalies matmenys: 76 x 55 cm
  Atlošo pasvirimas: 0° - 90°
  Trendelenburgas: 16°
  Atvirkštinis trendelenburgas: 16°
  Rentgeno spinduliams laidi zona: 150 x 47 cm
  Maksimali čiužinio platformos apkrova: 240 kg
  Saugi darbinė apkrova su priedais: 270 kg
   

 • Transportavimo vežimėlis su hidrauliniu aukščio reguliavimu, HPL čiužinio platforma ir pagrindu su 5-uoju elektromotoriniu centriniu ratu.
  Čiužinio platforma sudaryta iš dviejų dalių, pagamintų iš rentgeno spinduliams laidžios HPL plokštės. Taip pat platforma turi keturias angas kampuose į kurias galima įstatyti infuzinį stovą. Infuzinis stovas su keturiais nerūdijančio plieno kabliais. Maksimali vieno kablio apkrova 1,25 kg. Reguliuojamo aukščio: 90,5 – 160 cm

  Nugaros atlošas reguliuojamas dujine spyruokle. Reguliavimo svirtis galvos pusėje.
  Platus rentgeno spinduliams laidus paviršius nuo paciento galvos iki kelių (150x47 cm). Rentgeno kasetės laikiklis yra erdvėje, žemiau čiužinio platformos, galvos pusėje. Rentgeno kasetė, stumdoma ir užsifiksuojama.
  Stūmimo rankenos galvos ir pėdų pusėse leidžia operatoriams patogiai valdyti vežimėlį. Stūmimo rankenas galvos pusėje galima nuleisti naudojant svirtį esančią šone. Stūmimo rankenas esančias pėdų pusėje, gali būti nuimamos.
  Sulankstomi šoniniai turėklai su greito nuleidimo funkcija. Turėklai šešių statramsčių su viršutiniu profiliu iš plastiko. Turėklų aukštis 39 cm nuo čiužinio platformos.

  Vežimėlis turi šoninius išilginius buferio strypus pagamintus iš smūgiams atsparaus plastiko. Keturi papildomi guminiai buferio ratai keturiuose vežimėlio kampuose.
  Po buferio juosta iš abiejų pusių yra metaliniai priedų laikikliai. Kiekvienas priedų laikiklis turi po du stumdomus ir perstatomus plastikinius kabliukus, kurių galima apkrova yra 3 kg.
  Vežimėlio konstrukcija pagaminta iš dengto plieno. Sumažinta ratų bazė ant keturių besisukančių ratų patogi manevruojant ribotose erdvėse.
  Aukštis reguliuojamas dviem hidraulinėmis teleskopinėmis kolonomis. Trimis pedalais esančiais abiejose vežimėlio pusėse reguliuojamas aukštis, trendelenburgo ir atvirkštinio-trendelenburg pozicijos.

  Lengvai valomas pagrindo rėmas su dangčiu pagamintu iš plastiko. Plastikinis dangtis turi:
  • Skyrių deguonies balionui su diržu įvairių matmenų deguonies buteliams (iki 7 litrų);
  • Krepšį drabužiams;
  Ratų bazė su antistatine sistema, susidedančia iš keturių ratų su stabdžiais, kurių skersmuo 200 mm. Ratai netepantys, su stabdžių valdymo pedalais, esančiais keturiuose pagrindo kampuose su galimybe vienu metu užrakinti/atrakinti keturis ratus.
  BIOCOTE® antibakterinė, sidabro jonų pagrindu danga visoms padengtoms dalims.

  Penkto rato su elektrine pavara sistema yra centrinėje ratų bazės dalyje ir susideda iš ratų poros. Tai leidžia pacientą transportuoti visiškai saugiai ir be jokių operatoriaus pastangų. Amortizavimo sistema leidžia išlaikyti sukibimą net esant nelygiam paviršiu ir įveikti mažas kliūtis iki 25 mm. Penkto rato sistema veikia naudojant porą baterijų. Ilgai veikiančios ir tinkamos galios baterijos užtikrina didelį įveikiamą atstumą. Akumuliatoriaus įkroviklis yra integruotas į elektros sistemą ir maitinamas iš tinklo įtampos per maitinimo laidą. Yra įrengta kabelių ritės sistema. Valdymo blokas, kuris aktyvuoja rato nusileidimą ir judėjimą, montuojamas galvos pusėje. Operatoriaus valdymo sąsaja realizuojama per membraninę klavietūrą. 5-asis ratas nuleidžiamas arba pakeliamas naudojant elektrinį maitinimo mygtuką. Jei vežimėlio elektros laidas vis dar prijungtas prie maitinimo lizdo, penkto rato nusileidimas blokuojamas.

  Vairavimo įrenginyje naudojamas labai intuityvus ir jautrus valdiklis, kuris leidžia itin tiksliai valdyti judėjimo greitį net mažose erdvėse. Valdymo skydelyje yra integruota gniuždymo jutiklio juostelė, kuri aktyvuojama jei judama atbuline eiga. Ši sistema integruota siekiant pasirūpinti operatoriaus saugumu. Šalia valdiklių taip pat yra avarinis mygtukas, kuris atjungia maitinimą ir aktyvuoja greitą sustojimą.
  Penkto rato sistema, sukurta su elektromechaniniu stovėjimo stabdžiu, kuris užtikrina stabdymą, sustojimą ir paleidimą iš naujo ant rampos, kurios nuolydis yra iki 10° esant pilnai apkrovai.
  Sugedus elektriniam ratui, svirtimi ant pagrindo galima atjungti ratą nuo variklio ir vežimėlį valdyti rankiniu būdu.
  Ant vežimėlio pagrindo įmontuotos daugiaspalvės LED juostos, kurios vizualiai signalizuoja apie sistemos būseną ir tuo pat metu suteikia apšvietimą vežimėlio transportavimo zonoje.

  Vienos dalies statinis čiužinys su apvalintais kraštais pagamintas iš ugniai atsparių poliuretano putų, (tankis 30 kg/m2), su tvirtinimu prie čiužinio platformos.
  Užvalkalas iš elastingo poliesterio ir poliuretano audinio, Be latekso, be ftalatų, atsparus ugniai, antibakterinis, priešgrybelinis, nepralaidus skysčiams, kvėpuojantis vandens garams (>= 500 g/mq). Elastingumas leidžia labai sumažinti paviršiaus trintį su paciento oda ir garantuoja tinkamą kūno prisitaikymą
  Apatinė čiužinio dalis pagaminta iš ugniai atsparaus poliesterio-PVC audinio, kuris garantuoja neslidų efektą. Jis yra atsparus lenkimams, trinčiai, plyšimui ir pasikartojantiems procesams. Lengvai nuimamas dėl užtrauktuko, su atvartu iš trijų pusių.

  Techniniai duomenys:

  • Čiužinio platformos aukštis: nuo 58 cm iki 86 cm
  • Bendri matmenys (su šoniniais turėklais ir buferio ratais): 227 x 83 cm
  • Čiužinio platformos matmenys: 200 x 65 cm
  • Atlošo dalies matmenys: 76 x 55 cm
  • Atlošo pasvirimas: 0° - 90°
  • Trendelenburgas: 16°
  • Atvirkštinis trendelenburgas: 16°
  • Rentgeno spinduliams laidi zona: 150 x 47 cm
  • Maksimali čiužinio platformos apkrova: 240 kg
  • Saugi darbinė apkrova su priedais: 270 kg
  • Vežimėlio svoris: 165 kg
  • Užvalkalą galima skalbti, naudojant įprastas neagresyvias skalbimo priemones, iki 40°.
  • Čiužinio svoris: 6,5 kg
  • Čiužinio matmenys: 198 x 65 x 10 cm

   Transportavimo vežimėlis parduodamas su priedais: 

  • Monitoriaus laikiklio dėklas: 8mm HPL, 53x33 cm. Aukštis nuo čiužinio platformos: 56cm.
  • Čiužinys su užrakinimo sistema: 198x65x10 cm. H, 6,5 kg. Ugniai atsparus čiužinys iš antialerginio, nedeformuojamo didelio tankio poliuretano putų (30kg/m3, +/- 5%) Be CFC, apmuštas plastikiniu audiniu, kvėpuojantis, atsparus ugniai ir su antibakteriniu paviršiumi. Čiužinys skirtas mažos rizikos pacientams, pragulų profilaktikai. Vandeniui atsparus užtrauktukas.  Atsparus lenkimams, trinčiai, plyšimams, lengvai nuimamas. Užvalkalą galima skalbti skalbimo mašinoje, naudojant įprastas neagresyvias skalbimo priemones, iki 40° . 
  • Popieriaus rulono laikiklis: Skirtas tvirtinti kojų gale, 30mm diametro, tinka 60cm pločio popieriaus rulonams. Laikiklio svoris 1kg.
  • Rentgeno kasetė: Reguliuojamas ir stumdomas padėklas rentgeno plokštelėms. Dėklo viduje yra plokštės padėtis, kurios maksimalus dydis gali būti 46x47 cm ir storis iki 25 mm, yra reguliuojamas.
  • Infuzinis stovas su 4 kabliukais, pagamintas iš nerūdijančio plieno. Kiekvienas kabliukas išlaiko 1,25kg, maksimali apkrova 5kg. Reguliuojamas aukštis: 90,5 iki 160cm.
  • Šlapimo maišelio ar drenažų laikiklis: Priedas pagamintas iš nerūdijančio plieno strypo, skersmuo 5 mm, su centriniu žiedu ir 2 kabliukais.
  • Suvaržymo diržai: Pagaminti iš velcro medžiagos, reguliuojami.
  • Krepšelis rūbams