Prekių katalogas

Kalėdinės dovanų idėjos besirūpinantiems sveikata

Kalėdinės dovanų idėjos besirūpinantiems sveikata

Per šias Kalėdas padovanokite artimiesiems sveikatą - sveikų dovanų idėjas 

Svarstote, ką padovanoti savo artimiesiems šį sezoną?
Daiktų dažnai turime per daug, todėl išrinkti dovaną tampa itin sunku, bet dovanoti sveikatą ir energiją – nuostabu. Kartais mums labiausiai reikia dalykų, kuriuos nuolat atidedame. Kam nepatinka gauti dovanas, kurias jie iš tikrųjų naudos? Draugui, kuris mėgsta sportą, nori pradėti skaičiuoti žingsnius, kuris nori pradėti reguliariai stebėti pagrindinius organizmo rodmenis, kuriam gali praversti masažo ir kvapų terapija arba kuris nori savo gyvenime papildyti keletą mažų, sveikų įpročių. Didžiosios žiemos šventės – puiki proga pradžiuginti artimuosius dovana, padėsiančia palaikyti gerą savijautą ir sveikatą. Dalinamės keliomis idėjomis!

Sveikatos stebėjimo priemonės (pulsoksimetrai ir termometrai) – deguonies įsisotinimo kraujyje, kūno temperatūros matavimas ir kt. gyvybiniai rodikliai padeda mums ne tik stebėti savo sveikatos būklę, bet ir įspėja apie galimus sveikatos sutrikimus bei skatina apsilankyti pas gydytoją pastebėjus nukrypimus. Sveikatos stebėsenai rekomenduojame rinktis iš mūsų pulsoksimetrų ir modernių bekontakčių termometrų.

Kraujospūdžio matuokliai - net ir labai besistengdami rūpintis savo sveikata, negalime būti tikri, jog niekuomet neteks susidurti su nemaloniomis situacijomis, todėl namuose pravartu turėti prietaisą, leidžiantį sekti savo savijautą. Kraujospūdžio matuokliai ypač vertinami senjorų tarpe, tad tokia Kalėdų dovana ypatingai pradžiugintų vyresnės kartos asmenis, tačiau nesuklysite ją parinkdami ir jaunesniems artimiesiems. Atsarga šiuo atveju gėdos tikrai nepadarys!

Žingsniamačiai - Padėkite kitiems būti aktyviems ir išlikti aktyviems, skatindami juos skaičiuoti savo žingsnius. Pasiekti rekomenduojamą 10 000 žingsnių paros normą yra daug lengviau naudojant žingsniamatį! 

Laikysenos koregavimo priemonės – ar turite draugą ar kolegą, kurie praleidžia daug laiko sėdėdami prie stalo? Dėl netaisyklingos padėties sėdint pakinta ne tik kūno laikysena, bet ir gali atsirasti nugaros, kaklo ar pečių skausmai. Juosmens įtvarai ir laikyseną koreguojančios priemonės yra idealios kompanionės automobilyje, biure ar bet kur kitur. Jų nugara jums padėkos!

Ergonominės kėdutės Salli - Salli ergonominės kėdutės puiki dovana artimiesiems, kurie daug laiko praleidžia sėdėdami ir aktyviai judėdami. Plačiau apie Salli ergonominės kėdutės naudą galite skaityti mūsų elektroninėje parduotuvėje arba peržiūrėti animacinį vaizdo įrašą. 

Vaikščiojimo lazdos ir vaikštynės - niekas nesiginčytų, jog vaikščioti naudinga, tačiau garbaus amžiaus žmonėms kyla sunkumu, todėl kyla poreikis pasitelkti mobilumą lengvinančias priemones. Tokia kalėdinė dovana tiks ir tiems, kuriems anksčiau teko susidurti su nemaloniomis traumomis.

Inversijos sistema- inversijos terapijos dėka galima pagerinti ne tik stuburo, bet ir viso organizmo sveikatą. Ši terapija ypač naudinga norint pagerinti širdies ir kraujagyslių sistemos būklę. Vienas dažnesnių šios sistemos sutrikimų yra kojų kraujotakos nepakankamumas. Taip yra todėl, kad kojų venomis keliaujantis kraujas veikia prieš gravitaciją. Inversijos terapija leidžia jūsų venoms dirbti su gravitacijos jėga, palengvindama kraujo cirkuliacijos procesą apatinėse galūnėse.

Elektriniai masažuokliai - norint jaustis gerai, vien tik sportuoti ir aktyviai judėti neužtenka ─ galiausiai ateina momentas, kai tenka šiek tiek sustoti, atsipalaiduoti ir atgauti jėgas. Jei pastebėjote, kad būsimasis kalėdinės dovanos gavėjas per mažai laiko skiria sau, per šias Kalėdas pasirūpinkite atpalaiduojančiu jo poilsiu ir padovanokite jam nugaros, pečių, viso kūno masažuoklius ar kompaktiškas masažines voneles. Tokia dovanos idėja nudžiugins kiekvieną, svajojantį apie SPA procedūras savuose namuose.

Masažo aliejai - puikus dalykas, susijęs su masažo aliejais, yra tai, kad jie turi daugybę naudojimo būdų ir privalumų. Jie gali padėti atsipalaiduoti ir būti puikiu asmeninio sveikatingumo ritualo aksesuaru.

Difuzoriai - kartais negalima turėti vieno malonumo be kito. Padovanokite aromaterapijos malonumus - padovanodami kvapų difuzorių.

Fitneso priemonės – mankšta daug lengvesnė turint tinkamas priemones! Palepinkite artimuosius sporto priemonėmis, kurias jei galės naudoti asmeninės sveikatos gerinimo kelyje.

 

Turite klausimų?
Jei turite klausimų, prašome kreiptis į el. parduotuvės Rehastar.com personalą telefonu darbo dienomis 08:00 – 19:00 arba el. paštu bet kuriuo metu ir mes pasistengsime kuo greičiau jums atsakyti.

El. paštu: info@rehastar.com
Telefonu: +370 626 11553