Prekių katalogas

Kodėl verta rinktis ergonominę balno formos kėdutę SALLI?

Kodėl verta rinktis ergonominę balno formos kėdutę SALLI?

Didžiąją savo dienos dalį praleidžiame sėdėdami – dirbdami, vairuodami automobilį, valgydami prie stalo ar skaitydami. Dauguma žmonių sėdėdami per dieną praleidžia vidutiniškai 12 - 15 valandų! Pasirūpinkite savo sveikata keisdami sėdėjimo įpročius. 

Geresnė sveikata ir didesnis produktyvumas!

Nugaros problemos yra labiausiai paplitusi nedarbingumo priežastis šiandieniniame pasaulyje, sukelianti daug kančių bei diskomfortą. Priežasčių sukeliančių diskomfortą ir skausmą yra daug ir įvairių, tačiau svarbiausias veiksnys yra sėslus gyvenimo būdas.  

Sėdint tradicinėje padėtyje, 90 laipsnių kampu, slanksteliai ir diskai yra netaisyklingai apkraunami, jie yra suspaudžiami priekyje, o nugaros raumenys ir raiščiai yra nuolat ištempti. Dėl to blogėja kraujotaka, silpnėja raumenys ir atsiranda nugaros skausmų, išauga ne tik raumenų skausmo bet ir disko išvaržų rizika. Neturint pusiausvyros, mes ieškome kažko, kuo galime pasikliauti palaikant kūno padėtį. Todėl sunkėja kraujo apytaka ir tai gali sukelti rimtų sveikatos sutrikimų, tokių kaip širdies ligos, aukštas kraujospūdis ir insultas.


Sėdint balno formos kėdutėje gaunate dvigubą naudą, kadangi užkertate kelią nugaros problemas ir reabilituojate nugaros raumenis. 

Balno formos kėdė suteikia galimybę neapkraunant kūno, panašioje padėtyje į stovėjimą, aktyviai judėti sėdint subalansuotoje padėtyje, tai prisideda ir prie kitų sveikatos faktorių, kurie palaiko jus budriu ir kūrybingu. Balno formos kėdutėje jūs sėdite vertikalioje padėtyje, kurioje žmogus jaučiasi geriausiai tiek fiziškai, tiek protiškai. Dubens sritis yra neutralioje vertikalioje padėtyje, o stuburas laiko viršutinę kūno dalį. Raumenys yra atsipalaidavę ir išlaikoma tinkama pusiausvyra.

Stuburo diskai yra tolygiai apkrauti, o maži judesiai, kuriuos atliekate, pvz., pasisukdami ar siekdami daiktų, suaktyvina ir taip sustiprina jūsų nugaros bei pagrindinius raumenis – visa tai sėdint taisyklingoje, vertikalioje padėtyje. O jūsų kraujo cirkuliacija išlieka nesutrikdyta visą dieną. Taip pat yra svarbūs įvairūs kiti sveikatos veiksniai kuriuos veikia aktyvus sėdėjimas, tokie kaip gilesnis kvėpavimas, aukštas energijos lygis ir geriau funkcionuojantis virškinimas. Taisyklinga laikysena taip pat lemia aktyvią smegenų veiklą, kūrybingumą bei daro įtaką sugebėjimui susikaupti.

Skaitykite daugiau apie SALLI poveikį sveikatai.

Optimaliai ir ergonomiškai suprojektuota dviejų dalių kėdutė yra būtina norint sėdėti taisyklingoje padėtyje ir judėti laisvai. Be to dubens ir lytinių organų srityje nėra nei karščio, nei žalingo spaudimo, todėl nereikia nuolat keisti kūno padėties ieškant patogios padėties netaisyklingoje pozicijoje.


Balno formos kėdutės nauda:

  • Aktyvus sėdėjimas
  • Taisyklinga laikysena
  • Sveika nugara
  • Gera kraujo cirkuliacija
  • Gilesnis kvėpavimas
  • Aukštas energijos lygis
  • Aktyvesnė smegenų veikla
  • Padidėjusi protinė jėga

SALLI ergonominės kėdės - Jūsų sveikam sėdėjimui!

Turite klausimų?
Jei turite klausimų, prašome kreiptis į el. parduotuvės Rehastar.com personalą telefonu darbo dienomis 08:00 – 17:00 arba el. paštu bet kuriuo metu ir mes pasistengsime kuo greičiau jums atsakyti.

El. paštu: info@rehastar.com
Telefonu: +370 626 11553