Prekių katalogas

Nešiojamas antakių plaukelių skutiklis ANLAN

 • Nešiojamas antakių plaukelių skutiklis ANLAN

  Kodas: ALXMB01Z-OR
 • Nešiojamas antakių plaukelių skutiklis ANLAN

  Nešiojamas antakių plaukelių skutiklis
  Lengvas ir kompaktiškas antakių skutiklis, efektyviai pašalina nepageidaujamus plaukelius, naudokite namuose ir kelionėje. Auksuota galvutė veikia 360 ° kampu, kad efektyviai kirptų plaukus. Naudodami šį prietaisą, užtikrinkite idealiai atrodančius antakius.

  Daugiafunkcinis
  Šis daugiafunkcinis skutiklis tinka ne tik antakių koregavimui, galite greitai ir efektyviai pašalinti veido ar rankų plaukelius. Įkraunamas elektrinis antakių skutiklis džiugins savo efektyvumu ir lengvumu naudojant.

  Patikimi peiliukai
  Dvigubi peiliukai užtikrina neįtikėtiną efektyvumą. Puikiai susitvarko net su labiausiai užsispyrusiais plaukeliais. Tuo pačiu jie nedirgina odos ir palaiko ją švarią. Naudojant skutiklį, nepageidaujami plaukeliai pašalinami greitai ir lengvai.

  Saugi skutimo galvutė
  Skutiklis turi 18K paauksuotą skutimo galvutę, kuri pagaminta iš hipoalergiškų, odai nekenksmingų medžiagų. Įmontuotas LED apšvietimas leidžia lengvai dirbti su įrenginiu. Taip pat galite lengvai nuimti galvutę nuo skutiklio ir nuplauti ją tekančiu vandeniu, užtikrindami saugų ir higienišką naudojimą.