Prekių katalogas

Pasipriešinimo gumų nauda ir pratimai, kurie užtikrins jūsų sveiką gyvenimo kokybę!

Pasipriešinimo gumų nauda ir pratimai, kurie užtikrins jūsų  sveiką gyvenimo kokybę!


   

PASIPRIEŠINIMO GUMOS, kitaip dar vadinamos elastinės gumos, yra naudojamos reabilitacijai, fitneso treniruotėms, kineziterapijai, ir visiems, kurie nori sustiprinti viso kūno raumenyną ir būti stiprūs bei sveiki.  

 

KAIP IŠSIRINKTI PASIPRIEŠINIMO GUMĄ? 


Pasipriešinimo gumos yra skirtingų spalvų ir būtina atkreipti dėmesį į tai kokią pasipriešinimo juostą jūs naudosite treniruotės metu. 

Pasipriešinimo gumos

 

 

PASIPRIEŠINIMO GUMŲ NAUDA ir jūsų gyvenimo kokybės užtikrinimas!  

 

Naudojant pasipriešinimo gumas nauda jūsų organizmui yra didžiulė. Varijuojant pratimų sudėtingumą bei naudojant skirtingą pasipriešinimą jūsų kūnas tvirtėja ir stiprėja. Kiekviena juosta ištempdama daro tam tikrą pasipriešinimą jūsų raumenims ir gali būti naudojama treniruojant viršutinę ir apatinę kūno dalį. Mankšta gumomis paruošią kūną netikėtiems judesiams ir treniruojant savo kūną jūs galite pasiekti puikių rezultatų. Pasipriešinimo gumų nauda ir veiksmingumas yra akivaizdus, nes:

 

1 - SUSTIPRINA JŪSŲ RAUMENYNĄ

Pasipriešinimo gumos treniruotėse ypatingos tuo, kad jūsų raumenys yra nuolat įtempiami. Tai yra daug naudingiau nei naudojant mankštoje svarelius, nes juostos padeda visiems raumenims treniruotis ir stiprėti. Tai reiškia, kad kuo dažniau kartojate pratimus, tuo kokybė gerėja: raumenys dirba sunkiau, susitraukinėja dažniau ir stiprėja greičiau.  

 

2 – PADEDA SUSIFOKUSUOTI IR IŠLAIKYTI KONTROLĘ

Naudojant pasipriešinimo gumas, iš pradžių galite nejausti efekto, tačiau reguliarus ir nuoseklus naudojimas padeda pajusti naudą organizmui. Kad pajusti raumenų įtempimą, atleidimą, reikia šiek tiek susikaupimo ir kontrolės. Turite save stebėti ir įsitikinti, kad laikote juostą teisingai ir išlaikydami kontrolę valdote judesius. 

 

3 – TOBULINA KŪNO FORMAS

Kad suprasti ar teisingai naudojate pasipriešinimo gumas reikia truputi praktikos ir laiko. Norint išlaikyti formą, kartais reikia padirbėti dvigubai.  Todėl dirbdami su pasipriešinimo juostomis tuo pačiu metu stiprinate stabilizuojančius raumenis ir  dėka judesių stiprinate raumenų tonusą. Pabandykite atlikti kai kuriuos viršutinius tricepso pratimus ir suprasite, kiek aktyvinote savo šerdį juos atlikdami.

 

4 – IŠMOKO MANKŠTINTIS

Naudojant pasipriešinimo gumas jūs atliksite daug daugiau judesių, palyginti su įprasto stiliaus pratimais. Pratimai su juostomis puikiai tinka mankštinant sąnarius ir atiekant natūralius pratimus, kuriuos atliekate kasdieniniame gyvenime. Tokios jėgos sukūrimas puikiai padeda pasiekti užsibrėžtus tikslus bei išlikti tvirtiems ir sveikiems tolesniame gyvenime.

 

5 - PAKEIČIA TRENIRUOKLIUS

Treniruokliai gali būti naudingi pradedantiesiems, nes moko bendrų judesių, kuriuos turite atlikti, kad galėtumėte stiprinti konkrečias raumenų grupes. Tačiau treniruokliai gali būti ribojantys ir priversti judėti gana nenatūraliai - priklausomai nuo jūsų kūno tipo  ir svorio. Su pasipriešinimo gumomis jūs stiprinsite viso kūno  raumenyną ir tai tikėtina pasieksite geriausių rezultatų.

 

6 -  LENGVA NEŠIOTIS

Turėdami asmeninį pasipriešinimo gumų rinkinį visada galite treniruotis namuose ir pasiimti šį rinkinį į sporto salę. Tiesiog įsimeskite juos į savo sporto krepšį ir naudokite kasdien lengvai ir greitai.  Lygiai taip pat, jei daug keliaujate ir norite stiprėti fiziškai, tiesiog pasiimkite su savimi ir naudoti bet kur ir bet kada.

 

7 –  PADEDA ATLIKTI SKIRTINGUS PRATIMUS

Kai norite stiprinti skirtingas kūno dalis, šios juostos yra nepakeičiamos treniruojantis. Treniruodamiesi su skirtingomis juostomis galite sukurti efektyvią treniruotę, ir sunaudoti daugiau energijos bei pagerinti savo koordinaciją.

 

8 – PADEDA KONTROLIUOTI IR STEBĖTI

Naudodami pasipriešinimo gumas, galite stiprinti tas raumenų  grupes, kurioms labiausiai reikia. Jūsų rankose kontrolė ir tai reiškia, kad galite išvengti treniruočių nepatogioje padėtyje ir tuo pačiu treniruoti tinkamas raumenų grupes.

 

9 – UŽTIKRINA GERESNĘ KŪNO FORMĄ

Kiek kartų jūs panaudojote pagreitį, kad išspaustumėte kelis paskutinius pakartojimus atlikdami konkretų pratimą? Tai padaryti yra daug sunkiau naudojant pasipriešinimo gumas. Turite palaikyti įtemptą gumą visos treniruotės metu ir visi judesiai turi būti kokybiški ir užtikrinti. Taigi, tai yra tikrai fantastiška treniruočių priemonė tiems, kurie nori sukurti visą kūno jėgą ir nuolat stiprėti bei tobulėti.

 

10 – PADEDA PAJAUSTI, KURIOS KŪNO DALYS DIRBA IR KURIOS NE

Dirbant su pasipriešinimo gumomis visa kontrolė yra jūsų rankose ir jūs tikrai pajusite kurios kūno dalys tobulėja, o kurios ne. Gumų naudojimas pagerins mobilumą,  lankstumą bei sąnarių judrumą. Padės sustiprėti fiziškai ir susikaupti psichologiškai. 


 

PRATIMAI, KURIE PADĖS SUSTIPRINTI KŪNO RAUMENIS IR IŠLIKTI SVEIKIEMS 

 

Šoninis pakėlimas su pasipriešinimo guma:

Stovėdami padėkite abi kojas ant juostos vidurio ir laikykite rankomis kiekvienos gumos galą. Pakelkite abi rankas į šoną, kol jos pasieks pečių aukštį, tada grįžkite į pradinę padėtį ir pakartokite taip dešimt kartų.

 

Pritūpimai

Padėkite abi kojas ant pasipriešinimo gumos vidurio ir laikykite rankomis kiekvieną jos galą. Lėtai sulenkite kelius į pritūpimo padėtį, tada grįžkite į pradinę padėtį ir pakartokite taip dešimt kartų.

 

Krūtinės stiprinimas

Stovėdami arba sėdėdami laikykite pasipriešinimo gumą už nugaros. Ištieskite abi rankas priešais krūtinę, tada grįžkite į pradinę padėtį ir pakartokite taip dešimt kartų.

 

Kojų stiprinimas

Atsisėskite ant kėdės tiesia nugara. Pastatykite vieną koją į pasipriešinimo gumos vidurį ir rankomis laikykite abu jos galus. Lenkite kelį link savęs, tada ištiesinkite jį atgal priešais save (grįžkite į pradinę padėtį). Dešimt kartų pakartokite šiuos pratimus su kiekviena koja.

 

Bicepso stiprinimas

Stovėdami arba sėdėdami padėkite abi kojas ant pasipriešinimo gumos vidurio ir laikykite rankomis kiekvieną jos galą. Pakelkite rankas priešais save iki krūtinės aukščio, tada grįžkite į pradinę padėtį. Dešimt kartų pakartokite šiuos pratimus.

 

Sėdimosios dalies stiprinimas

Sėdėkite ant kėdės tiesia nugara. Pastatykite vieną koją į pasipriešinimo gumos vidurį ir rankomis laikykite abu jos galus. Ištieskite koją ir nukreipkite pirštus link lubų, tada pirštus nukreipkite į priekį link žemės. Grįžkite į pradinę padėtį ir pakartokite su kiekviena koja dešimt kartų.

 

Tricepso stiprinimas

Atsistokite ir su abiem rankomis aukštai laikykite pasipriešinimo gumos galą, o juostos apatinę dalį laikykite primynę vienos kojos kulnu. Ištempkite gumą taip, kad ji eitų už kūno, ir patraukite ją virš galvos, tada grįžkite į pradinę padėtį. Pratimus pakartokite dešimt kartų kiekvienoje pusėje.

Kiti pratimai, kurie padės jums susitiprėti:

Turite klausimų?
Jei turite klausimų, prašome kreiptis į el. parduotuvės Rehastar.com personalą telefonu darbo dienomis 08:00 – 17:00 arba el. paštu bet kuriuo metu ir mes pasistengsime kuo greičiau jums atsakyti.

El. paštu: info@rehastar.com
Telefonu: +370 626 11553