Prekių katalogas

Neįgaliojo elektrinis vežimėlis MOVING STAR 601

 • Neįgaliojo elektrinis vežimėlis MOVING STAR 601

  Kodas: MovingStar 601

  Aukštis:103cm.

  Plotis:62cm.

  Ilgis:103cm.

  Maksimali apkrova: 150kg.

 • Naujasis sulankstomas MovingStar 601 elektrinis vežimėlis yra galingas, manevringas ir lankstus.  Su naujuoju MovingStar 601 galite ryžtingiau dalyvauti gyvenime ir savarankiškai keliauti tiek savo bute, tiek viešose erdvėse. Sulankstomas vežimėlis gali būti valdomas vairasvirte ant dešinės arba kairės porankio. Važiavimo kryptį ir greitį galite nustatyti vos vienu pirštu: šiek tiek pastumti į priekį ir MovingStar 601 pamažu pradės judėti. Jei atleisite vairasvirtę, vežimėlis iškart švelniai pradės stabdytis.  Galite saugiai manevruoti net siauriausiose erdvėse, pavyzdžiui, savo bute ar mieste esančiuose uždaresnėse erdvėse.  

  Dėl kompaktiškų „MovingStar 601“ matmenų galite sėdėti prie savo valgomojo stalo arba tiesiog būti restorane. MovingStar 601 tinka ir žmonėms, turintiems didelių judėjimo apribojimų. Šis vežimėlis turi kilnojamą pėdų atramą, todėl įlipimas ir išlipimas yra ypač saugūs ir patogūs. Porankius galima nulenkti, kad įliptumėte ir patogiai atsisėsti ant plačios sėdynės, kuri šone turi patogias sėdynes pagalvėlėmis. 

  Daugelyje elektrinių vežimėlių neturite galimybių pritaikyti porankių ar atlošo pagal savo poreikius ir pageidavimus. Su naujuoju MovingStar 601 yra kitaip: čia galite reguliuoti atlošo aukštį, kad sėdėtumėte kuo patogiau ir nepavargtumėte. Taip pat galite individualiai reguliuoti atlošo nuolydį. O atstumą tarp porankių galima reguliuoti individualiai, kad visada patogiai sėdėtumėte ir galėtumėte lengvai pasiekti valdymo svirtį.

  Žinoma, naujausią „MovingStar“ taip pat galima kompaktiškai sulankstyti keliais paprastais veiksmais ir taip pat lengvai iš naujo surinkti. Sulankstytas elektrinis vežimėlis lengvai telpa į bet kurią bagažinę arba gali būti sutalpintas bute taupant vietą.

  MovingStar 601 turi ypač didelius ratus ir tinka važiuoti bekele arba nelygiu keliu. Ratai aprūpinti apsaugos nuo apvirtimo mechanizmu, todėl net ir staigiai stabdant ar duobės atveju nekiltų pavojaus, kad galėtų vežimėlis apvirsti.

  Galingas elektros variklis su modernia ir kompaktiška ličio jonų baterija įveikia iki 12% nuolydį ir leidžia nuvažiuoti iki 15 kilometrų. „MovingStar 601“ vairuojant yra visiškai netriukšmingas ir neišmeta teršalų. Greitis gali būti nuolat reguliuojamas nuo 0-6 km/h. Todėl vairuotojo pažymėjimo tam nereikia, šalmo taip pat nereikia.

  Bateriją galima lengvai pakeisti įkrovimui. Galite tiesiog įkrauti juos per naktį bet kuriame elektros lizde; reikalingas įkroviklis yra įtrauktas į pristatymo komplektą. Be to, baterijos turi IATA patvirtinimą, o tai reiškia, kad galite jas pasiimti su savimi į lėktuvą arba į laivą, kad galėtumėte naudoti „MovingStar 601“ savo atostogų vietoje.

   

  Techniniai parametrai:

  Bendras aukštis: 103 cm
  Bendras plotis 62cm
  Bendras ilgis: 103 cm
  Maksimalus greitis: 6 km/val
  Maksimalus atstumas: 13 km
  Apsisukimo diametras: 83 cm
  Maksimaliai įveikiama įkalnė: 12º
  Variklis: 24V/250W
  Akumuliatorius: 24V/ 12 Ah (1 baterija)
  Svoris: 32 kg (su baterija). Be baterijos svoris yra 29,5 kg.
  Maksimali apkrova: 150 kg
  Sėdynės plotis: 47 x 43 cm
  Sėdynės gylis: 42 cm
   

   

  Galima užsisakyti papildomai įsigyti MovingStar 601 elektriniam vežimėliui tinkančius priedus, įskaitant atšvaitus, apšvietimą, atsargines baterijas ir saugos diržą.  
    

  O jei norite pasirinkti iš kitų variantų, peržvelkite kitus neįgaliųjų vežimėlius.