Prekių katalogas

Masažiniai foteliai: kaip išsirinkti geriausią?

Nors masažo praktika siekia tūkstančius metų atgal. Ypač buvo paplitusi Senovės Graikijoje ir Egipte.

 

Gydymas atliekant masažą buvo taikomas skausmui malšinti, traumoms gydyti, stresui mažinti, lengvam nerimui gydyti, atsipalaidavimui didinti, kraujospūdžiuimažinti ir daugeliui kitų negalavimų.

 

Masažas turi tiek daug stilių ir būdų, nuo masažo ir refleksoterapijos iki šiatsu ir giliųjų audinių, masažas turi tiek daug stilių ir būdų, kurie šiuolaikinių technologijų dėka lengvai pritaikomi masažo foteliuose. Masažiniai foteliai egzistuoja kur kas ilgiau nei galite įsivaizduoti. 

Kaip išsirinkti elektrinį skuterį?

Senstant dažnai pastebime, kad vis mažiau judame ir vaikštome. Senjorams, kurie sunkiai vaikšto, elektrinis skuteris gali būti tiesiog idealus sprendimas siekiant pagerinti jų mobilumą mieste ar namuose. Tačiau elektrinis skuteris yra gana didelis finansinis pirkinys, o rinkoje yra didelis skuterių pasirinkimas. Šiandien rinkoje siūloma daugybė skirtingų skuterių.  

Kaklo skausmas: kaip atpalaiduoti įsitempusius raumenis?

Tikriausiai esate pabudę su įtemptu kaklu ir sunkiai pasukama galva arba kenčiate chroniškus sprando skausmus, kurie gali būti maudžiantis, badantis, tempiantis ar net deginantis ir pereinantis į galvą ar ranką? Tuomet šis straipsnis padės atsakyti į daugumą klausimų susijusių su kaklo skausmais ir raumenų įtampos mažinimu.  

Grožio salonas namuose: šviesos terapinė veido kaukė ir jos nauda odai

Šviesos diodų šviesos terapija yra įrodyta moksliškai kaip viena iš veiksmingiausių ir efektyviausių priemonių, su kuria galima pasiekti puikių veido odos rezultatų: oda tampa švytinti, skaistesnė, lygesnė ir švelnesnė.   

Dovanų idėjos Super Tėčio dienos proga!

Pradžiuginkite mylimą tėtį ir išrinkite dovaną pagal jo gyvenimo būdą ir pomėgius! 

Nefrito volelis veidui: nauda ir kaip naudoti

Nefrito veido volelis yra kinų odos priežiūros priemonė, naudojama tūkstančius metų. Per amžius tobulintas šis veido masažuoklis buvo sukurtas taip, kad turėtų vėsinantį, raminantį poveikį odai. 

Adatinis volelis Derma Roller veidui: naudojimas ir privalumai

Adatinis volelis Derma Roller, tai profesionalus instrumentas mikroadatinėms veido ir kūno procedūroms atlikti. 

8 priežastys, kodėl verta įsigyti oro valytuvą

Oro valymo įrenginiai su HEPA technologijos filtrais gali pašalinti iki 99,7 proc. ore esančių kietųjų dalelių, cirkuliuojančių jūsų namų aplinkoje.  

Akių masažuoklio nauda sveikatai

Akių masažuoklis yra efektyvi oftalmologinė priemonė, mažinanti akių nuovargį, gerinti kraujotaką.

Kas yra aromaterapija ir kuo ji naudinga?

Aromaterapija – tai fizinių bei dvasinių problemų gydymas (plačiąja prasme) ir profilaktika, naudojant natūralius augalinės kilmės gamtos aromatus.  

Inversinė terapija. Inversiniai stalai ir kuo jie naudingi?

Inversinė terapija ne tik mažina nugaros skausmus, bet ir pagerina gyvenimo kokybę, padeda stiprint ir tiesinti stuburą - visa tai pasiekiama naudojant natūralią gravitacijos jėgą. 

Kalėdinės dovanų idėjos besirūpinantiems sveikata

Per šias Kalėdas padovanokite artimiesiems sveikatą - sveikų dovanų idėjas 

Kraujospūdžio matuokliai: kaip išsirinkti tinkamiausią?

Iš visų rodiklių, skirtų įvertinti sveikatą, kraujospūdis yra vienas svarbiausių. Aukštas kraujospūdis ne tik kelia širdies priepuolio ar insulto riziką, bet ir gali pakenkti smegenims, akims ir inkstams. 

Kvapų difuzorius: nauda sveikatai

Eterinių aliejų difuzoriaus naudojimas yra paprastas ir patogus būdas gerinti savo sveikatą.

Kas yra inhaliatorius? Kodėl ir kam jų reikia?

Inhaliatorius yra medicininis prietaisas, kuriuo astma ar kita kvėpavimo takų liga sergantis asmuo gali tiesiogiai ir greitai įsisavinti vaistus į plaučius. 

Širdies ritmo sutrikimai – įspėjimas apie būtiną pagalbą

Maždaug trečdalis 25–65 metų žmonių kenčia nuo arterinės hipertenzijos (padidėjusio arterinio kraujo spaudimo). Tai viena dažniausių ligų tiek Lietuvoje, tiek visame pasaulyje, tačiau žmonės vis dar neįvertina hipertenzijos keliamos grėsmės.  

Pragulų profilaktika - galimos pragulos etimologinių veiksnių bei rizikos veiksnių įvertinimas

Pragulos, taip pat žinomos kaip lovos opos yra odos ir jos audinių sužalojimas dėl spaudimo ir trinties arba abiejų kombinacijos.  

Kodėl verta rinktis ergonominę balno formos kėdutę SALLI?

Didžiąją savo dienos dalį praleidžiame sėdėdami – dirbdami, vairuodami automobilį, valgydami prie stalo ar skaitydami. Dauguma žmonių sėdėdami per dieną praleidžia vidutiniškai 12 - 15 valandų! Pasirūpinkite savo sveikata keisdami sėdėjimo įpročius. 

Ergonominė balno formos kėdutė SALLI: 10 sveikatai palankių veiksnių

Šie pastebėjimai apibūdina poveikį, kuris pasiekiamas tik naudojant aktyvios dviejų dalių balno formos kėdutes. Kadangi sėdint ant tradicinės vienos dalies balno formos kėdės dažniausiai kyla daugybė nepatogumų, susijusių su laikysena, lytinių organų ir vidinių dubens organų sveikata.

Viena svarbiausių augintinio sveikatos profilaktikos priemonių apie kurią nežinote

Viena pagrindinių keturkojų ligų yra gripas, kurio pagrindinis simptomas yra pakilusi temperatūra. Tačiau, kaip žinoti, ar augintiniui yra padidėjusi temperatūra?  

Bekontaktis infraraudonųjų spindulių termometras: privalumai

Infraraudonųjų spindulių termometrai yra naudojami matuoti objektų temperatūrą laikantis saugaus atstumo - nėra poreikio fiziškai liesti objektą. Yra daugybė medicinoje naudojamų bekontakčių termometrų, todėl reikia žinoti pagrindines savybes į kurias verta atkreipti dėmesį. Žemiau pateiktos naudos, kurias suteikia bekontakčio termometro naudojimas. 

Pragulų profilaktikos ypatumai. Ką turėtume žinoti?

Pragula (decubitus) - tai įvairaus laipsnio audinių vientisumo defektai, atsirandantys veikiant išoriniams arba vidiniams veiksniams, sutrikdantiems audinių mitybą. 

Kraujo spaudimas: kaip taisyklingai matuoti kraujospūdį?

Kraujo spaudimo rodiklių stebėjimas laikui bėgant padės Jums ir gydytojui priimti tinkamus ir pagrįstus gydymo sprendimus. 

Ką apie savo sveikatą galime sužinoti naudojant pulsoksimetrą ant piršto?

Dėka sveikatos sektoriuje padarytos pažangos, galime nuolat stebėti su mūsų sveikata susijusių pagrindinių gyvybinių parametrų, kuriuos galime įvertinti savarankiškai, rodiklius.