Prekių katalogas

Nerimas ir nemiga. Kaip atpažinti simptomus ir sau padėti?

Kasdien susiduriame su įvairiais sunkumais, kurie vienaip ar kitaip paveikia mūsų kasdienybę ir savijautą. Jaučiame suprastėjusią nuotaiką, sumažėjusią motyvaciją, dirglumą, nuolatinį nerimą, suprastėjusį miegą. Visi šie dalykai turi didelę įtaką mūsų gyvenimo kokybei, todėl būtina kuo greičiau į tai atkreipti dėmesį ir imtis reikiamų priemonių.  

Mėgaukitės šiluma ir gamta netrukdomi! Priemonės, padedančios apsisaugoti nuo vabzdžių ir kenkėjų

Eterinis aliejus – sudėtingas augalo sukurtų lakių, aplinkos temperatūroje garuojančių junginių mišinys. Eterinį aliejų iš augalų galima išgauti distiliuojant juos vandeniu ar vandens garais, arba spaudimo būdu.  

Paprasti ir efektyvūs pratimai dirbantiems prie kompiuterio, kurie padės sumažinti įtampą ir nuovargį.

Sėdimas ar stovimas darbas prie kompiuterio ir nepakankamas fizinis aktyvumas gali sukelti rimtų sveikatos problemų. Darbe praleidžiame net trečdalį savo gyvenimo, o dirbant kompiuteriu beveik visą laiką tenka sėdėti.  

Pagalbinės priemonės slaugai. Kokios jos būna, kokia jų naudojimo nauda?

Asmens slaugymas – tai didžiulis iššūkis, kuriam įveikti reikalingos ne tik žinios, bet ir specialios priemonės. Slauga – atsakingas, daug kantrybės reikalaujantis darbas. 

Elektrostimuliacijos aparatai. Kas yra elektrostimuliacija, kokios elektrostimuliacijos rūšys, jos poveikis ir nauda?

Kas yra elektrostimuliacija ir koks jos poveikis?
Elektrostimuliacija – fizioterapijos gydymo metodas, pagrįstas elektros srovės veikimu. Ji stimuliuoja ir grąžina prarastas audinių ir organų funkcijas. Elektrostimuliacija veikia sąnarius, raumenis, minkštuosius audinius. Elektrostimuliacijos metodas ypač pasiteisina malšinant ūminį ar lėtinį skausmą, taip pat atliekant raumenų bei nervų stimuliaciją.
  

Balansinės pagalvėlės. Kas tai, kam jos naudojamos ir kokia jų nauda?

Balansinė pagalvėlė. Kas tai?

Tai oro pripildyta pagalvėlė, skirta sėdėjimui koreguoti arba įvairiems pratimams atlikti.

Nesugebėjimas kontroliuoti šlapinimosi stipriai įtakoja mūsų gyvenimo kokybę. Kaip sau padėti?

Apskaičiuota, kad daugiau nei  60 milijonų europiečių  ir 12 milijonų amerikiečių turi šlapimo nelaikymo problemą. Šlapimo nelaikymas paveikia visų amžiaus grupių, abiejų lyčių ir įvairaus socialinio bei ekonominio lygio žmones. Taip pat apskaičiuota, kad nuo 15 iki 30 procentų vyresnių nei 60 metų žmonių, gyvenančių namuose, turi šlapimo nelaikymo problemą. Moterys dvigubai dažniau nei vyrai serga šia liga. Labai dažna ši problema vyresnio amžiaus žmonių, kurie gyvena slaugos namuose. Tikslus šlapimo nelaikymu sergančių žmonių skaičius nėra žinomas, tačiau bendras paveiktų žmonių skaičius gali būti daug didesnis nei dabartiniai skaičiavimai. 

Kraujo paėmimo kėdės

 

Kraujo paėmimo procedūra dažniausiai pacientams nesukelia didelio malonumo. Vieniems tokios medicininės procedūros patinka, kai kuriuos, ypač bijančius kraujo, tai gąsdina, o treti į tai žiūri kaip į būtinybę. Tam, kad pacientui būtų kuo jaukiau ir patogiau, svarbu ne tik darbuotojo kompetencija ir geranoriškumas, bet ir pati gydymo įstaigos aplinka, tvarka ir profesionali medicininė įranga bei baldai.  

Instrumentų staliukai

 

 

Instrumentų staliukai – tai specialūs staliukai, ant kurių medicinos įstaigų darbuotojai susideda visus reikalingiausius prietaisus bei kitus reikmenis, kurie yra būtini sveikatos priežiūros paslaugai atlikti. Pacientai dažnai į medicinos kabinete esančius instrumentų staliukus nekreipia dėmesio arba visai jų nepastebi, tačiau medicinos darbuotojui tinkamas ir kokybiškas instrumentų staliukas yra labai svarbus kasdienėje darbinėje veikloje. Staliukai yra plačiai pritaikomi medicininiuose ir procedūriniuose kabinetuose. Instrumentų staliukai būna nerūdijančio plieno, su ratukais, aukštos kokybės, tvirtai pagaminti ir lengvai valomi.  

Ginekologinės kėdės

Ginekologinė kėdė – tai speciali kėdė, skirta pacientės ginekologinei apžiūrai. Tai taip pat vienas svarbiausių ir labiausiai pastebimų dalykų ginekologo kabinete. Gera ir patogi ginekologinė kėdė yra svarbi tiek pacientei, tiek medikui.  

Eterinių aliejų naudojimas ir nauda

Aromaterapija – tai seniausia holistinio gydymo technika padedanti tiek kūnui, tiek sielai. Nors manoma, kad eterinius aliejus pradėta distiliuoti dar persų laikais, neatmetama galimybė, kad šis sveikatinimosi būdas buvo naudojamas gerokai ankščiau. Šiandien eterinių aliejų galima įsigyti daugelyje parduotuvių ir užsiimti aromaterapija patiems. Galite pirkti atskirus buteliukus arba visą rinkinį. 

Difuzorius aromaterapijai. Kaip jį išsirinkti?

Aromaterapija – tai holistinis gydymas garinant augalų ekstraktus. Šiuo atveju difuzorius yra elektrinis prietaisas, kuris pasirinktą eterinį aliejų paskirsto po kambarį ar namus. Tai yra vienas populiariausių eterinių aliejų panaudojimo būdų. Difuzorius paskleidžia malonų kvapą, o eteriniai aliejai gydo mūsų kūną, mintis ir sielą.  

Ką reikia žinoti prieš perkant interaktyvų žingsniuoklį steperį?

Žingsniuoklis arba kitaip vadinamas „Steperis“ – tai treniruoklis įmituojantis lipimą laiptais, skirtas apatinei kūno daliai. Tai tobulas treniruoklis tiems, kurie nenori eiti iš namų, tačiau rūpinasi savo sveikata. Naudojant žingsniuoklį galima sportuoti tiesiog sėdint ir spoksant pro langą, skaitant knygą ar žiūrint televizorių. Taip mankštos laikas neprailgsta.

Burnos irigatoriai: jų paskirtis, nauda ir kaip teisingai išsirinkti?

 

Taisyklinga dantų priežiūra naudojant papildomas priemones namuose gali išsaugoti sveikus ir gražius dantis iki gilios bei sveikos senatvės.  

Kaip išsirinkti tinkamą ultragarsinį veido valymo prietaisą?

 

Tradiciniai rankiniai odos šveitikliai puikiai tinka kasdienei odos priežiūrai, tačiau gilesniam odos valymui yra sukurti ultragarsiniai prietaisai su šilumos ar šviesos terapija. Kas tai yra? Kaip šie prietaisai veikia? Kokią naudą mums atneša? Apie tai sužinosite skaitydami toliau.  

Kaip išsirinkti geriausią pedikiūro kėdę?

Atliekant pedikiūro procedūrą kiekvienai grožio specialistei yra reikalingos specialios priemonės, o vienas svarbiausių pirkinių yra pedikiūro kėdė. Pedikiūro kėdė padeda išvengti nepatogaus, žalojančio sėdėjimo specialistei ir suteikia komfortą klientui. 

Kaip išgelbėti gyvybę su turniketu?

Turniketas – tai ne kartą girdėtas žodis, kurį aptinkame karinių filmų scenose ar klausantis pirmosios pagalbos kurso. Ir ne veltui, nes tai pirmoji ir pati efektyviausia priemonė siekiant greitai sustabdyti kraują įvykus nelaimei – avarijai, užpuolimui, nelaimingam atsitikimui. Turniketas jau nuo senų laikų gyvybes gelbėja kariams ir civiliams.  

Skausmas ir jo kontroliavimas – kas padeda?

Lėtinis skausmas yra dažna, sudėtinga ir varginanti problema, turinti didelį poveikį asmenims ir visuomenei.

5 patarimai renkantis elektrinį neįgaliojo vežimėlį

Elektrinis neįgaliojo vežimėlis su navigaciniais valdikliais yra puikus būdas mobiliai judėti tiems, kurie patys to padaryti negali.
 

Kas svarbu renkantis laiptų kopiklį?

Kiekvienas žmogus nori būti nepriklausomu ir mėgautis gyvenimu, tačiau turint fizinę negalią laisvai judėti yra sudėtingiau nei įprastai.  

Masažinių akmenų galia

Masažas karštais akmenimis naudojamas siekiant atpalaiduoti raumenis ir visą kūną. Masažinių akmenų galia įtakoja mūsų sveikatą ir gerina fizinę būklę.

Išmanieji akių ir veido odos masažuokliai. Kaip padėti sau namuose?

Moters veido oda yra jos gyvenimo būdo, rūpinimosi savimi ir meilės sau veidrodis. Kiekviena nori turėti lygią ir švytinčią odą, tačiau ne kiekviena lengvai tą pasiekia. Šiais laikais mes galime įsigyti įvairiausių kremų, serumų, kaukių ar kitų produktų, tačiau nuo senų laikų masažas yra viena efektyviausių priemonių gražesnei odai. Veido masažas stangrina odą, padeda atpalaiduoti raumenis ir jaustis sveikiau. Nors smagu pasilepinti ir gauti tikro profesionalo rankų prisilietimus, naujos technologijos mums leidžia pačioms pasirūpinti savimi. 

Antidepresinė šviesos terapijos lempa - saulė tavo namuose

Tamsūs rudens ir žiemos vakarai atneša ne tik besisukančius spalvotus lapus ir snaiges, bet ir niūresnę nuotaiką. Saulės svarba žmogui buvo žinoma 400 m. pr. Kr., dar Hipokrato laikais. Žmonėms kaip gėlėms reikia saulės, kad žydėtų.

Nuovargis, susikaupimo trūkumas, beviltiškumo jausmas, padidėjęs dirglumas ir apatija. Skamba pažįstamai? Šie jausmai žmones užklupdavo visais laikais, bet niekas nežinojo kas tai, kol 1984 m., Normanas Rosenthalas pirmą kartą apibūdino sezoninį afektinį sutrikimą arba, paprasčiau kalbant, žiemos (šviesos trūkumo) depresiją. Jis pasiūlė ir vieną iš efektyvių gydymo būdų – specializuotas šviesos terapijos lempas. Anksčiau jos buvo prieinamos ir perkamos tik naudojantis sveikatos priežiūros paslaugų teikėjų paslaugomis, tačiau dabar šviesos lempos prieinamos kiekvienam žmogui.
  

Elektriniai pėdų masažuokliai arba pagalba sau per 20 minučių

Greitas gyvenimo tempas ir nuolatinis skubėjimas stipriai vargina mūsų kūną, ypač kojas. Nors pajutę skausmą ar nepatogumą pažadame sau pradėti vaikščioti į procedūras ar masažus, dažnai taip ir nerandame tam laiko. Džiugu, kad viskas pasaulyje tobulėja, tad tobulėja ir medicina.

 

Šiandien sau padėti galime patys įsigydami vieną iš išmaniųjų elektrinių pėdų masažuoklių, kurie masažuoja, atpalaiduoja kojas, mažina nuovargį bei gerina kraujotaką.Kojų pėdų masažuokliai tapo daugelio užimtų žmonių išsigelbėjimu balansu po ilgos darbo dienos. Kol vakarieniaujame ar ilsimės yra būtina prigriebti pėdų masažuoklį ir per 20 minučių nuo kojų nuimti nuovargį bei „sunkius cemento luitus“.
  

Reguliuojamo aukščio stalai su ergonomine kėdute: nauda ir privalumai

Netikėtai pasaulį užklupęs COVID-19 virusas ir karantinas daugelį žmonių privertė darbą ofise iškeisti į darbą nuotoliniu būdu namuose. Daugelis darbo aplinką susikūrė pagal galimybes: prie virtuvinio stalo, minkštasuolio ar miegamojo lovos, dalinosi vienu stalu su šeimos nariais ar darbo stalas buvo tiesiog kambaryje stovinti spintelė ar kėdė. 

Masažiniai foteliai: kaip išsirinkti geriausią?

Nors masažo praktika siekia tūkstančius metų atgal. Ypač buvo paplitusi Senovės Graikijoje ir Egipte.

 

Gydymas atliekant masažą buvo taikomas skausmui malšinti, traumoms gydyti, stresui mažinti, lengvam nerimui gydyti, atsipalaidavimui didinti, kraujospūdžiuimažinti ir daugeliui kitų negalavimų.

 

Masažas turi tiek daug stilių ir būdų, nuo masažo ir refleksoterapijos iki šiatsu ir giliųjų audinių, masažas turi tiek daug stilių ir būdų, kurie šiuolaikinių technologijų dėka lengvai pritaikomi masažo foteliuose. Masažiniai foteliai egzistuoja kur kas ilgiau nei galite įsivaizduoti. 

Kaip išsirinkti elektrinį skuterį?

Senstant dažnai pastebime, kad vis mažiau judame ir vaikštome. Senjorams, kurie sunkiai vaikšto, elektrinis skuteris gali būti tiesiog idealus sprendimas siekiant pagerinti jų mobilumą mieste ar namuose. Tačiau elektrinis skuteris yra gana didelis finansinis pirkinys, o rinkoje yra didelis skuterių pasirinkimas. Šiandien rinkoje siūloma daugybė skirtingų skuterių.  

Kaklo skausmas: kaip atpalaiduoti įsitempusius raumenis?

Tikriausiai esate pabudę su įtemptu kaklu ir sunkiai pasukama galva arba kenčiate chroniškus sprando skausmus, kurie gali būti maudžiantis, badantis, tempiantis ar net deginantis ir pereinantis į galvą ar ranką? Tuomet šis straipsnis padės atsakyti į daugumą klausimų susijusių su kaklo skausmais ir raumenų įtampos mažinimu.  

Grožio salonas namuose: šviesos terapinė veido kaukė ir jos nauda odai

Šviesos diodų šviesos terapija yra įrodyta moksliškai kaip viena iš veiksmingiausių ir efektyviausių priemonių, su kuria galima pasiekti puikių veido odos rezultatų: oda tampa švytinti, skaistesnė, lygesnė ir švelnesnė.   

Dovanų idėjos Super Tėčio dienos proga!

Pradžiuginkite mylimą tėtį ir išrinkite dovaną pagal jo gyvenimo būdą ir pomėgius! 

Nefrito volelis veidui: nauda ir kaip naudoti

Nefrito veido volelis yra kinų odos priežiūros priemonė, naudojama tūkstančius metų. Per amžius tobulintas šis veido masažuoklis buvo sukurtas taip, kad turėtų vėsinantį, raminantį poveikį odai. 

Adatinis volelis Derma Roller veidui: naudojimas ir privalumai

Adatinis volelis Derma Roller, tai profesionalus instrumentas mikroadatinėms veido ir kūno procedūroms atlikti. 

8 priežastys, kodėl verta įsigyti oro valytuvą

Oro valymo įrenginiai su HEPA technologijos filtrais gali pašalinti iki 99,7 proc. ore esančių kietųjų dalelių, cirkuliuojančių jūsų namų aplinkoje.  

Akių masažuoklio nauda sveikatai

Akių masažuoklis yra efektyvi oftalmologinė priemonė, mažinanti akių nuovargį, gerinti kraujotaką.

Kas yra aromaterapija ir kuo ji naudinga?

Aromaterapija – tai fizinių bei dvasinių problemų gydymas (plačiąja prasme) ir profilaktika, naudojant natūralius augalinės kilmės gamtos aromatus.  

Inversinė terapija. Inversiniai stalai ir kuo jie naudingi?

Inversinė terapija ne tik mažina nugaros skausmus, bet ir pagerina gyvenimo kokybę, padeda stiprint ir tiesinti stuburą - visa tai pasiekiama naudojant natūralią gravitacijos jėgą. 

Kalėdinės dovanų idėjos besirūpinantiems sveikata

Per šias Kalėdas padovanokite artimiesiems sveikatą - sveikų dovanų idėjas 

Kraujospūdžio matuokliai: kaip išsirinkti tinkamiausią?

Iš visų rodiklių, skirtų įvertinti sveikatą, kraujospūdis yra vienas svarbiausių. Aukštas kraujospūdis ne tik kelia širdies priepuolio ar insulto riziką, bet ir gali pakenkti smegenims, akims ir inkstams. 

Kvapų difuzorius: nauda sveikatai

Eterinių aliejų difuzoriaus naudojimas yra paprastas ir patogus būdas gerinti savo sveikatą.

Kas yra inhaliatorius? Kodėl ir kam jų reikia?

Inhaliatorius yra medicininis prietaisas, kuriuo astma ar kita kvėpavimo takų liga sergantis asmuo gali tiesiogiai ir greitai įsisavinti vaistus į plaučius. 

Širdies ritmo sutrikimai – įspėjimas apie būtiną pagalbą

Maždaug trečdalis 25–65 metų žmonių kenčia nuo arterinės hipertenzijos (padidėjusio arterinio kraujo spaudimo). Tai viena dažniausių ligų tiek Lietuvoje, tiek visame pasaulyje, tačiau žmonės vis dar neįvertina hipertenzijos keliamos grėsmės.  

Pragulų profilaktika - galimos pragulos etimologinių veiksnių bei rizikos veiksnių įvertinimas

Pragulos, taip pat žinomos kaip lovos opos yra odos ir jos audinių sužalojimas dėl spaudimo ir trinties arba abiejų kombinacijos.  

Kodėl verta rinktis ergonominę balno formos kėdutę SALLI?

Didžiąją savo dienos dalį praleidžiame sėdėdami – dirbdami, vairuodami automobilį, valgydami prie stalo ar skaitydami. Dauguma žmonių sėdėdami per dieną praleidžia vidutiniškai 12 - 15 valandų! Pasirūpinkite savo sveikata keisdami sėdėjimo įpročius. 

Ergonominė balno formos kėdutė SALLI: 10 sveikatai palankių veiksnių

Šie pastebėjimai apibūdina poveikį, kuris pasiekiamas tik naudojant aktyvios dviejų dalių balno formos kėdutes. Kadangi sėdint ant tradicinės vienos dalies balno formos kėdės dažniausiai kyla daugybė nepatogumų, susijusių su laikysena, lytinių organų ir vidinių dubens organų sveikata.

Viena svarbiausių augintinio sveikatos profilaktikos priemonių apie kurią nežinote

Viena pagrindinių keturkojų ligų yra gripas, kurio pagrindinis simptomas yra pakilusi temperatūra. Tačiau, kaip žinoti, ar augintiniui yra padidėjusi temperatūra?  

Bekontaktis infraraudonųjų spindulių termometras: privalumai

Infraraudonųjų spindulių termometrai yra naudojami matuoti objektų temperatūrą laikantis saugaus atstumo - nėra poreikio fiziškai liesti objektą. Yra daugybė medicinoje naudojamų bekontakčių termometrų, todėl reikia žinoti pagrindines savybes į kurias verta atkreipti dėmesį. Žemiau pateiktos naudos, kurias suteikia bekontakčio termometro naudojimas. 

Pragulų profilaktikos ypatumai. Ką turėtume žinoti?

Pragula (decubitus) - tai įvairaus laipsnio audinių vientisumo defektai, atsirandantys veikiant išoriniams arba vidiniams veiksniams, sutrikdantiems audinių mitybą. 

Kraujo spaudimas: kaip taisyklingai matuoti kraujospūdį?

Kraujo spaudimo rodiklių stebėjimas laikui bėgant padės Jums ir gydytojui priimti tinkamus ir pagrįstus gydymo sprendimus. 

Ką apie savo sveikatą galime sužinoti naudojant pulsoksimetrą ant piršto?

Dėka sveikatos sektoriuje padarytos pažangos, galime nuolat stebėti su mūsų sveikata susijusių pagrindinių gyvybinių parametrų, kuriuos galime įvertinti savarankiškai, rodiklius.