Prekių katalogas

Inversinė terapija. Inversiniai stalai ir kuo jie naudingi?

Inversinė terapija ne tik mažina nugaros skausmus, bet ir pagerina gyvenimo kokybę, padeda stiprint ir tiesinti stuburą - visa tai pasiekiama naudojant natūralią gravitacijos jėgą. 

Kalėdinės dovanų idėjos besirūpinantiems sveikata

Per šias Kalėdas padovanokite artimiesiems sveikatą - sveikų dovanų idėjas 

Kraujospūdžio matuokliai: kaip išsirinkti tinkamiausią?

Iš visų rodiklių, skirtų įvertinti sveikatą, kraujospūdis yra vienas svarbiausių. Aukštas kraujospūdis ne tik kelia širdies priepuolio ar insulto riziką, bet ir gali pakenkti smegenims, akims ir inkstams. 

Populiariausi eteriniai aliejai. Eterinių aliejų difuzoriaus: nauda sveikatai

Naudojant eterinio aliejaus difuzorius yra paprastas, patogus ir būdas pasinaudoti eterinių aliejų nauda.  

Kas yra inhaliatorius? Kodėl ir kam jų reikia?

Inhaliatorius yra medicininis prietaisas, kuriuo astma ar kita kvėpavimo takų liga sergantis asmuo gali tiesiogiai ir greitai įsisavinti vaistus į plaučius. 

Širdies ritmo sutrikimai – įspėjimas apie būtiną pagalbą

Maždaug trečdalis 25–65 metų žmonių kenčia nuo arterinės hipertenzijos (padidėjusio arterinio kraujo spaudimo). Tai viena dažniausių ligų tiek Lietuvoje, tiek visame pasaulyje, tačiau žmonės vis dar neįvertina hipertenzijos keliamos grėsmės.  

Pragulų profilaktika - galimos pragulos etimologinių veiksnių bei rizikos veiksnių įvertinimas

Pragulos, taip pat žinomos kaip lovos opos yra odos ir jos audinių sužalojimas dėl spaudimo ir trinties arba abiejų kombinacijos.  

Kodėl verta rinktis ergonominę balno formos kėdutę SALLI?

Didžiąją savo dienos dalį praleidžiame sėdėdami – dirbdami, vairuodami automobilį, valgydami prie stalo ar skaitydami. Dauguma žmonių sėdėdami per dieną praleidžia vidutiniškai 12 - 15 valandų! Pasirūpinkite savo sveikata keisdami sėdėjimo įpročius. 

Ergonominė balno formos kėdutė SALLI: 10 sveikatai palankių veiksnių

Šie pastebėjimai apibūdina poveikį, kuris pasiekiamas tik naudojant aktyvios dviejų dalių balno formos kėdutes. Kadangi sėdint ant tradicinės vienos dalies balno formos kėdės dažniausiai kyla daugybė nepatogumų, susijusių su laikysena, lytinių organų ir vidinių dubens organų sveikata.

Viena svarbiausių augintinio sveikatos profilaktikos priemonių apie kurią nežinote

Viena pagrindinių keturkojų ligų yra gripas, kurio pagrindinis simptomas yra pakilusi temperatūra. Tačiau, kaip žinoti, ar augintiniui yra padidėjusi temperatūra?  

Bekontaktis infraraudonųjų spindulių termometras: privalumai

Infraraudonųjų spindulių termometrai yra naudojami matuoti objektų temperatūrą laikantis saugaus atstumo - nėra poreikio fiziškai liesti objektą. Yra daugybė medicinoje naudojamų bekontakčių termometrų, todėl reikia žinoti pagrindines savybes į kurias verta atkreipti dėmesį. Žemiau pateiktos naudos, kurias suteikia bekontakčio termometro naudojimas. 

Pragulų profilaktikos ypatumai. Ką turėtume žinoti?

Pragula (decubitus) - tai įvairaus laipsnio audinių vientisumo defektai, atsirandantys veikiant išoriniams arba vidiniams veiksniams, sutrikdantiems audinių mitybą. 

Kraujo spaudimas: kaip taisyklingai matuoti kraujospūdį?

Kraujo spaudimo rodiklių stebėjimas laikui bėgant padės Jums ir gydytojui priimti tinkamus ir pagrįstus gydymo sprendimus. 

Ką apie savo sveikatą galime sužinoti naudojant pulsoksimetrą ant piršto?

Dėka sveikatos sektoriuje padarytos pažangos, galime nuolat stebėti su mūsų sveikata susijusių pagrindinių gyvybinių parametrų, kuriuos galime įvertinti savarankiškai, rodiklius.