Prekių katalogas

Neįgaliojo elektrinis vežimėlis Moving Star 501

 • Neįgaliojo elektrinis vežimėlis Moving Star 501

  Kodas: MOVINGSTAR 501

  Aukštis: 107cm.

  Plotis:62cm.

  Ilgis: 95cm.

  Maksimali apkrova: 150kg. 

 • Naujasis sulankstomas neįgaliųjų MovingStar 501 elektrinis vežimėlis yra galingas ir lengvai transportuojamas. Su naujuoju MovingStar 501 galite ryžtingiau dalyvauti gyvenime ir savarankiškai keliauti tiek savo bute, tiek viešose erdvėse, prekybos centre ar vykti į ilgesnes ekskursijas gamtoje. 

  Sulankstomas elektrinis vežimėlis gali būti valdomas vairasvirte ant dešinės arba kairės porankio. Važiavimo kryptį ir greitį galite nustatyti vos vienu pirštu: šiek tiek pastumti į priekį ir MovingStar 501 pamažu pradės judėti. Jei atleisite vairasvirtę, vežimėlis iškart švelniai pradės stabdytis. Galite saugiai manevruoti net siauriausiose erdvėse, pavyzdžiui, savo bute ar mieste esančiuose uždaresnėse erdvėse.   

  Patogus MovingStar 501 sveria vos 27 kg, gali būti greitai ir lengvai sulankstytas ir įkrautas į bagažinę.  Lengva ir paprasta naudotis, abu porankiai  ir kojų atrama gali būti nulenkiami į šoną. Sėdynė yra labai patogi ir sėdynės pagalvę lengva nuimti.  

  Neįgaliųjų vežimėlis turi aukštos kokybės padangas ir galiniai ratai yra 30 cm, kurie suteikia itin malonią vairavimo patirtį. Vežimėlis turi įrengtą apsaugos mechanizmą nuo apvirtimo, todėl kelionės nelygiu keliu ar bekele yra visiškai saugios. 

  Techniniai parametrai:

  Bendras aukštis: 107 cm
  Bendras plotis 62cm
  Bendras ilgis: 95 cm
  Maksimalus greitis: 6 km/val
  Maksimalus atstumas: 15 km
  Apsisukimo diametras: 96 cm
  Maksimaliai įveikiama įkalnė: 12º
  Variklis: 24V/180 W
  Akumuliatorius: 24V/12 Ah (2 baterijos)
  Svoris: 27 kg (be baterijos)
  Maksimali apkrova: 150 kg
  Sėdynės plotis: 43 x 42 cm

   

  O jei norite pasirinkti iš kitų variantų, peržvelkite kitus neįgaliųjų vežimėlius.