Prekių katalogas

Neįgaliojo elektrinis vežimėlis Moving Star Whill C

 • Neįgaliojo elektrinis vežimėlis Moving Star Whill C

  Kodas: Whill_C

  Aukštis: 74-94cm. (reguliuojasi atlošas)

  Plotis: 55cm.

  Ilgis: 98,5cm. 

  Maksimali apkrova: 115kg. 

 • Elektrinis neįgaliųjų vežimėlis "WHILL Model C yra inovatyvus modelis, labai manevringas ir išmanus. Vežimėlis yra išardomas, su juo lengva judėti ir paprasta valdyti. Vežimėlis telpa be jokių problemų beveik į kiekvieną bagažinę.

  Šio modelio priekinės padangas sudaro 24 maži ritinėliai, todėl lengva manevruoti ir pasukti į šoną. Vežimėlį galima apsukti vietoje net pačiuose siauriausiuose posūkiuose ir saugiai manevruoti. Be to, dideli priekiniai ratai leidžia lengvai ir švelniai įveikti iki 5 cm aukščio kliūtis. Maksimalus greitis yra 6 km/h. Su neįgaliųjų elektriniu vežimėliu galite keliauti, nes jums nereikia vairuotojo pažymėjimo, šalmo ar draudimo – galite tiesiog įsėsti ir išvažiuoti!

  Išmanus elektrinis vežimėlis yra valdomas pirštų galiukais be jokių pastangų. Tiesiog uždėkite pirštus ant valdymo mygtuko ir pradėkite judinti - vežimėlis pradės judėti į priekį, į šoną arba atgal. Ir vos nuėmus ranką nuo valdymo mygtuko, jūsų WHILL Model C patikimai sustos, todėl visada būsite saugūs net ir nuokalnėse. Vežimėlis aprūpintas dviem galingais ir tyliais elektros varikliais, kurie yra galiniuose ratuose.  Su šiuo elektriniu neįgaliųjų vežimėliu bus patogu ir saugu prekybos centruose, atostogaujant ar atliekant kasdienius reikalus mieste ar apskritai patalpose. 

  Vežimėlis išsiardo labai paprastai ir nereikalauja jokios jėgos. Vienu įkrovimu nuvažiuoti galima iki 15 kilometrų, baterija vėl pilnai įkraunama vos per 5 valandas. Dabartinį įkrovimo lygį rodo per lengvai skaitomą LED skalę vežimėlio priekyje.

  Galite užsisakyti savo mėgstamos spalvos inovatyvų vežimėlio modelį WHILL C, galite  sukonfigūruoti pagal savo norus ir poreikius: atlošas, sėdynės aukštis, kojų atramos aukštis ir daugelis kitų parametrų gali būti individualiai keičiami taip, kad sėdėtumėte patogiai. Be to, WHILL Model C standartinėje komplektacijoje yra belaidis užraktas, kad per radijo siųstuvą būtų galima atrakinti ir užrakinti elektrinį vežimėlį kaip automobilį. 

  O jei norite pasirinkti iš kitų variantų, peržvelkite kitus neįgaliųjų vežimėlius.

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  Techniniai parametrai:

  Bendras aukštis: 74-94 cm (nugaros atlošas keliasi)
  Bendras plotis: 55 cm
  Bendras ilgis: 98.5 cm
  Maksimalus greitis: 6 km/val
  Maksimalus atstumas: 15 km
  Apsisukimo diametras: 76 cm
  Maksimaliai įveikiama įkalnė: 10º
  Baterija: Ličio
  Įkrovimo laikas: 5 val
  Svoris: 52 kg
  Maksimali apkrova: 115 kg
  Sėdynės plotis: 40 arba 45 cm