Prekių katalogas

Relaksacinė sulankstoma masažinė kėdė

  • Relaksacinė sulankstoma masažinė kėdė

  • Masažiniai foteliai – tai patogumas ir rūpinimasis sveikata viename. Jie taip pat puikiai tinka atsipalaiduoti ir medituoti. Įvertinti vartotojų visoje Europoje, jie pagerina kiekvieno iš jų gyvenimo kokybę.

    Aukščiausia kokybė ir komfortas
    Baldų apmušalai pagaminti iš aukščiausios kokybės medžiagų, o fotelių profiliai – iš natūralaus medžio, garantuojančio aukščiausią kokybę ir patikimumą. Tai fotelis, kuris buvo sukurtas taip, kad tarnautų jums geriausiu įmanomu būdu. Jį galima reguliuoti į jums tinkančią padėtį. Naudinga kišenė nuotolinio valdymo pultui užtikrins, kad jums nereikės jo ieškoti ar jaudintis dėl jo nukritimo. Dėl to, kad jis yra sulankstomas, jis netrukdys ir jį bus lengva transportuoti.

    Sukurta tobulam poilsiui
    Patogus Relax modelis leis atsipalaiduoti po ilgos darbo dienos. Taip pat įvertinsite sėdynių šildymo funkciją, ypač šaltesnėmis dienomis. Tiesiog įsijauskite patogiai ir nuotolinio valdymo pulteliu įjunkite masažo režimą. Prasidėjus masažui tiesiog atsipalaiduokite, užmerkite akis ar pažiūrėkite ką nors įdomaus. Fotelis greitai taps jūsų mėgstamiausiu palydovu poilsio akimirkomis. Nesvarbu, ar tai trumpas, ar ilgas laikas, jūsų kūnas apdovanos jus pilnesniu atsipalaidavimo ir vidinės ramybės jausmu.